Jump to content

msadel

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

msadel last won the day on July 28 2015

msadel had the most liked content!

Community Reputation

1 Neutralna

2 Followers

About msadel

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 04/08/1980

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Chorzów
 • Interests
  IT

Recent Profile Visitors

425 profile views
 1. Mam to jakieś 2 miesiące, do roboty jade zawsze z muzyką, z kumplem 3 wypady do tej pory. Komunikacja z 6 motocyklistami , ale nie równolegle czyli musisz się "wdzwonić" jak jedziesz większą grupą do tego z którym aktualnie chcesz pogadać, jak nie możesz bo prowadzi rozmowę to masz sygnał zajętości . Nie mogę powiedzieć polecam, bo cardo czy sena mogą być 100 razy lepsze, nigdy ich nie testowałem. Tutaj wygrała cena.
 2. No wiec tak, ja za pierwszym razem miałem opory i obawy, ale wielokrotnie miło się zaskoczyłem, po pierwsze poważni sprzedawcy z ali cenią sobie pozytywne informacje zwrotne. Większość moich zakupów o dziwo przyszła w mniej niż 10 dni, co więcej z kompletnie darmową wysyłką, gdzie na allegro to jest jakieś nieporozumienie. Zawsze najpierw szukałem na allegro, znajdując zazwyczaj ten sam chiński produkt tylko inaczej opakowany (brandowany). Przykład z wczoraj dongle do dvb-t (allegro) 70PLN + 12PLN koszt wysyłki, (ali) 26PLN bez kosztów wysyłki. Dla tych 8 dodatkowych dni dla mnie zdecydowanie warto. Jeżeli chodzi o roszczenia reklamacyjne to wiadomo nie chroni Cię prawo konsumenckie, bo gość z dalekiego wschodu będzie raczej miał to w dupie, natomiast w opisach aukcji zazwyczaj jest informacja o rocznej gwarancji i ewentualnie jak taką sprawę załatwić. Zdarza się, że dobrze udokumentowane wady są realizowane od razu bez oczekiwania na wadliwy produkt, gość wysyła nowy produkt bez zwłoki. W ali chroni Cię jeszcze 60 dniowy okres w którym potwierdzasz, że otrzymałeś produkt, w przeciwnym razie dostajesz zwrot kasy, jeszcze nie musiałem z tego korzystać. Wszystko co do tej pory kupiłem to elektronika
 3. Pozostaje ci zatem złożyć zażalenie na to postanowienie o umorzeniu. Art. 306. kpk§ 1. Pokrzywdzonemu oraz instytucji wymienionej w art. 305 § 4 przysługuje zażalenie na postanowienie o odmowie wszczęcia śledztwa, a stronom - na postanowienie o jego umorzeniu. Uprawnionym do złożenia zażalenia przysługuje prawo przejrzenia akt. Skoro zatem masz prawo przejrzenia akt dowiesz się co było powodem takiej a nie innej decyzji. Jeżeli w samej aukcji było jasno napisane, iż element jest w stanie technicznym bardzo dobrym a ponadto były zdjęcia tego elementu to wynika z tego, że prokurator nie wystąpił do poratlu allegro by ustalić treść owej aukcji, sądzę jednak że to raczej mało prawdopodobne, widząc takie zdjęcia nie podjąłbyś się kupna tego elementu. W przeciwnym wypadku pozostaje twoje słowo przeciwko jego słowu, bo zakładam, że rozmowy telefonicznej nie nagrałeś. Zatem próbowałbym uzyskać dostęp do akt sprawy by chociaż sprawdzić czy prokurator przesłuchał drugą stronę.
 4. Ale zerknij na uzasadnienie. Nie wszczyna się postępowania, a wszczęte umarza, gdy: 7) postępowanie karne co do tego samego czynu tej samej osoby zostało prawomocnie zakończone albo wcześniej wszczęte toczy się Więc może w prokuraturze już ta sprawa ma swój bieg, albo jest z jakiegoś powodu zakończone, ale tej informacji zapewne trezba by szukać u prokuratora. [EDIT]: Aczkolwiek wydaje się być to błędem osoby sporządzającej to postanowienie i miało być 17.1.1 kpk
 5. msadel

  Cześć!

  Cześć cumplu
 6. To i ja dołączam do grona zadowolonych klientów . Szerze polecam, niezwykle szybko od kontaktu do nowych, lśniących opon .
 7. Witam ziomka. Możemy śmignąć kiedyś, co dwie er6n to nie jedna
 8. Chętnię podzielę się moimi doświadczeniami. Jestem z okolic styku Świętochłowic i Chorzowa, okolice Kauflandu.
 9. msadel

  Cześć

  Witaj i do zobaczenia na chorzowskich drogach .
 10. msadel

  Hej!

  Witam Ziomka
 11. Obrażanie kogokolwiek w środowisku "anonimowym" pozostaje anonimowe. W końcu to tylko Internet, wirtualna część życia, tam mogę założyć maskę którąkolwiek i tak mnie nikt nie rozpozna, stąd odwaga by każdemu napluć na twarz. Śmierć drugiej osoby pozostaje obojętna, liveleak dostarcza tyle, że w ciągu miesiąca jesteś uodporniony i empatia to raczej słowo zapomniane. To niestety przykre, ale tak wygląda dzisiejsza rzeczywistość.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.