Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Adi_Kce

Użytkownicy
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Adi_Kce last won the day on July 22 2018

Adi_Kce had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralna

About Adi_Kce

 • Rank
  Wąchacz spalin
 • Birthday 12/24/1972

Contact Methods

 • GG
  7731245

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Katowice
 • Interests
  Góry, Woda, Podróże

Recent Profile Visitors

886 profile views
 1. Przez parę lat miałem NC700S manualna skrzynia. Kupiłem go w salonie i zrobiłem 21 tys, W sumie poza laniem paliwa i przeglądami no i jazdą na nim NIC z nim nie robiłem. Fajne moto. Będziesz zadowolony.
 2. Jest wart ceny. BT ma jedną wadę - zasięg - 10 góra 20 metrów. Pewnie dlatego tak został traktowany
 3. Chętnych wielu. Napisz co Cię interesuje: wolno szybko, 100, 200, 300 km do "komina" po drodze czy poza nią.
 4. Długo była remontowana. Miałem 2 podejścia i oba nieudane. Fajnie, że wreszcie można tam polatać
 5. To nie kwestia wydawania się. Musisz stosować się do lokalnych przepisów, ale samochód i jego wyposażenie obowiązują warunki dopuszczenia do ruchu państwa gdzie został zarejestrowany. Stąd jeśli kask musi mieć odblask we Francji to i Ty musisz mieć taki odblask. Pomijam, ze większość kasków ma odblaski, ale np w Czechach te kamizelki czy żarówki w motocyklach to wymysł lokalnej policji aby znęcać się nad nami bo jeśli moto zarejestrowane w PL nie jest to potrzebne. Mam kilka kwadratów certyfikowanych na pojazdu, te kwadraciki co są na naczepach. Chcesz to Ci jeden sprezentuje. Jednym jak dobrz
 6. Dopisuję się do szerokiego grona zadowolonych z pomocy Dawida. Biedni nieuczciwi handlarze - a my się cieszmy, że mamy kogoś to nam pomoże w zakupie czy serwisie moto. Jak dla mnie pełny profesjonalizm.
 7. Podobną w podobnej długości trasę robiliśmy w jeden dzień. 4 maszyny jechały, tylko bez kąpieli w basenach i nie było wtedy zabierane prawko za 50+ :-)
 8. Jak do tej pory coraz ciekawej. Mnie pasuje opcja dłuższych tras dziennych z skróceniem czasu. Nie wiem nadal czy chce wracać sam czy samolotem. Boję się, że po takim maratonie mogę nie chcieć oglądać moto przez parę dni.
 9. W sumie to policja wkleja już mandaty za filmy z YT ............ teraz czekaj na swój, i to nie za lekko nudnawy film. Pozdrowienia
 10. NC700 pooglądasz sobie w niedziele. Opowiem Ci o jej zaletach i wadach. Faktycznie mało pali (choć do 3 nigdy osobiście nie tak nisko nie zszedłem) i przy przeglądach co 12 tys km można Europę zrobić dwa razy tylko lejąc paliwo. Reszta w niedzielę po mszy
 11. Daj znać pls jak będziesz znał jakieś szczegóły. Najlepiej PW proszę bo nie zawsze przeglądam różne tematy i boję się, że mi ucieknie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.