Jump to content

Adi_Kce

Użytkownicy
 • Content Count

  120
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Adi_Kce last won the day on July 22 2018

Adi_Kce had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralna

About Adi_Kce

 • Rank
  Wąchacz spalin
 • Birthday 12/24/1972

Contact Methods

 • GG
  7731245

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Katowice
 • Interests
  Góry, Woda, Podróże

Recent Profile Visitors

836 profile views
 1. Przez parę lat miałem NC700S manualna skrzynia. Kupiłem go w salonie i zrobiłem 21 tys, W sumie poza laniem paliwa i przeglądami no i jazdą na nim NIC z nim nie robiłem. Fajne moto. Będziesz zadowolony.
 2. Jest wart ceny. BT ma jedną wadę - zasięg - 10 góra 20 metrów. Pewnie dlatego tak został traktowany
 3. Chętnych wielu. Napisz co Cię interesuje: wolno szybko, 100, 200, 300 km do "komina" po drodze czy poza nią.
 4. Długo była remontowana. Miałem 2 podejścia i oba nieudane. Fajnie, że wreszcie można tam polatać
 5. To nie kwestia wydawania się. Musisz stosować się do lokalnych przepisów, ale samochód i jego wyposażenie obowiązują warunki dopuszczenia do ruchu państwa gdzie został zarejestrowany. Stąd jeśli kask musi mieć odblask we Francji to i Ty musisz mieć taki odblask. Pomijam, ze większość kasków ma odblaski, ale np w Czechach te kamizelki czy żarówki w motocyklach to wymysł lokalnej policji aby znęcać się nad nami bo jeśli moto zarejestrowane w PL nie jest to potrzebne. Mam kilka kwadratów certyfikowanych na pojazdu, te kwadraciki co są na naczepach. Chcesz to Ci jeden sprezentuje. Jednym jak dobrze i ładnie wytniesz okleisz cała Twoja grupę
 6. Dopisuję się do szerokiego grona zadowolonych z pomocy Dawida. Biedni nieuczciwi handlarze - a my się cieszmy, że mamy kogoś to nam pomoże w zakupie czy serwisie moto. Jak dla mnie pełny profesjonalizm.
 7. Podobną w podobnej długości trasę robiliśmy w jeden dzień. 4 maszyny jechały, tylko bez kąpieli w basenach i nie było wtedy zabierane prawko za 50+ :-)
 8. Jak do tej pory coraz ciekawej. Mnie pasuje opcja dłuższych tras dziennych z skróceniem czasu. Nie wiem nadal czy chce wracać sam czy samolotem. Boję się, że po takim maratonie mogę nie chcieć oglądać moto przez parę dni.
 9. W sumie to policja wkleja już mandaty za filmy z YT ............ teraz czekaj na swój, i to nie za lekko nudnawy film. Pozdrowienia
 10. NC700 pooglądasz sobie w niedziele. Opowiem Ci o jej zaletach i wadach. Faktycznie mało pali (choć do 3 nigdy osobiście nie tak nisko nie zszedłem) i przy przeglądach co 12 tys km można Europę zrobić dwa razy tylko lejąc paliwo. Reszta w niedzielę po mszy
 11. Daj znać pls jak będziesz znał jakieś szczegóły. Najlepiej PW proszę bo nie zawsze przeglądam różne tematy i boję się, że mi ucieknie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.