Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

RXJ600

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

412 profile views

RXJ600's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Dzięki Panowie z odpowiedzi. Moto zakupione.Wybrałem Hondę.Zobaczymy jak się będzie spisywać. Szerokości !
 2. Dzięki Panowie za odzew. Cały czas jeszcze się zastanawiam. Co do Suzuki to wydaje mi się taki bardziej masywny. Czy poradzę sobie z tzw. parkowaniem. Na razie śledzę oferty. Muszę znaleźć czas i faktycznie zrobić przymiarkę. @ Wosek jak jest ze środkiem ciężkości w GSX ? Nie jest wyżej umieszczony niż w Hondzie ?
 3. A zawsze było mówione że Honda to Honda. O alternatorach było głośno. Bardziej mnie zastanawiają te shimmy kierownicy które nie są tylko drganiami lecz stwarzają poważną szansę wywrotki. Jedni mówią że to przez kufer centralny, inni łożysko główki ramy a jeszcze inni szukają winowajcy w przedniej oponie. http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/154343-shimmy-po-zmianie-opony-honda-cbf-1000/
 4. Dzięki Panowie Skłaniam się ku GSX 1250. Nie bardzo mi się uśmiecha eksperymentowanie z Hondą. Faktycznie będę musiał się przymierzyć na sucho do Suzuki i do Hondy.
 5. Witam Mam dylemat dotyczący zakupu. Do wyboru dwa motocykle: Honda CBF 1000 oraz Suzuki GSF 1250. Potrzebuję motocykla do jazdy na co dzień jak i do dalszej turystyki.Dodatkowo ma mieć odpowiednie siedzonko dla pasażerki (gdyby nie to to kupiłbym Yamahę FZ1). Byłem praktycznie ustawiony na Hondę. Ale zastanawiają mnie narzekania posiadaczy na temat telepania kierownicy w tym modelu przy pewnych prędkościach. Suzuki natomiast że słabe światła. Z Suzuki biorę pod uwagę wersję z półowiewką , ewentualnie wersję GT. Zastanawiam się też nad wersją GSX 1250. Ponadto za cenę Hondy można kupić Suzuki o parę lat młodsze i lepiej doposażone.To też przemawia za Suzuki. Doradzicie?
 6. Proszę o namiary na dobry zakład gdzie regenerują głowice motocyklowe.
 7. A może lepiej tak: Zapraszam do mnie bo serwisuję sobie sam mój motocykl.Jedyne co to dałem Bomie zarobić na wyważeniu kół. Oj dzieciaki.Czytając wasze wypowiedzi odnoszę wrażenie że koła nie umiecie odkręcić i zawieźć do wyważenia bo takie zdziwienie że w bagażniku auta przywiozłem koła do Bomy.Śmiechu warte te wasze wypowiedzi.No tak, wy to nawet świece chyba wymieniacie w serwisach. Dałem im zarobić za dwa koła.Czy to tak wiele na dwa sezony? Co was tak boli że tak ujadacie? Sami robicie tej Bomie reklamę podbijając postami temat.Wyluzujcie się trochę bo sobie marę klepiecie posądzając mnie o kryptoreklamę.
 8. Właśnie wyważałem dwa koła przywiezione w bagażniku auta.
 9. STAWROS Wcześniej nie słyszałem o tej firmie dlatego pojechałem do Bomy.
 10. Jaka kryptoreklama ???? Czytałeś dokładnie co napisałem??? Opony kupiłem w necie.Pokaż mi na terenie śląska firmę która ma profesjonalną wyważarkę i zrobi od ręki usługę !!! Mam trzymać w tajemnicy że trafiłem na profesjonalną i tanią obsługę?
 11. Polecam Hurtownię Ogumienia BOMA na ul.Krakowskiej 158 w Katowicach.Wymieniałem oponki w moim moto.Opony kupiłem w sklepie internetowym.W BOMA tylko wymiana. Profesjonalne podejście do klienta.Mają wyważarkę do kół motocyklowych.
 12. Też polecam.Miła obsługa i ceny naprawdę przystępne.
 13. RXJ600

  Witam

  Witam Szanowne Grono miłośników motocykli.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.