Jump to content

Valdo

Użytkownicy
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Valdo

 • Rank
  Podglądacz

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Jelenia Góra

Recent Profile Visitors

185 profile views
 1. Valdo

  Pamir 2018

  Po przeanalizowaniu Twojej drogi a ściśle odległości do pokonania [ ok 13500km bez Moskwy] to chyba ta Moskwa to może być troche za daleko. To na oko dodatkowy 1000 km. Myślę ,że gwoździem programu jest M41 jak sie uda to jeżioro Kol Suu no i Uzbekistan. Kazachstan wygląda na dość nudny? Co to za moto X country? Ja na razie nie mam i przymierzam sie do różnych i szczerze nie wiem co wybrać. Jeździłem dużymi adv. BMW ale już ich nie chcę bo one tylko na asfalt . Teraz zmieniam kierunek z europy na wschód a wiec słabe drogi. Co myślicie o v stromie 650? Wiem ,że to nie jest typowe enduro ale jest wytrzymały całkiem duży duży [ jestem dość wysoki] lekki no i dość tani. Myślę o roczniku od 2012 roku.
 2. Valdo

  Pamir 2018

  Trasa :Rosja może przez Łotwe do Moskwy potem do Wołgi i na południe [ to pod rozwagę],Kazachstan tylko przelot bo za mało czasu,Kirgistan z jeziorem KolSuu ,Tadzikistan z Pamir Highway,Uzbekistan z Samarą Bucharą Chiwą . Dalej do Polska przez Ukrainę no i oczywiście Stalingrad. Myślę ,że 4 tyg wystarczą . Pisałem o maju bo można " wykorzystać ' weekend majowy. Dużo zależy od pogody. Słuszna uwaga Rozana co do śniegów na M41 dlatego nie wykluczam wyjazdu koło 5-10 maja 2018. Można także odwrócić wyjazd . Jechać na południe a potem na północ. Parę dni dłużej zejdzie zanim sie dojedzie do M41. Brak paliwa w Uzbekistanie do dodatkowy smaczek takiej wyprawy i trzeba będzie jakoś sobie radzić. Widziałem zdjecia motocykli z przytroczonymi butlami po wodzie mineralnej i innymi wynalazkami.
 3. Valdo

  Pamir 2017

  Może ktoś chetny na wyjad w Pamir i okolice w 2018???
 4. Witam Szukam towarzysza na wyjazd Uzbekistan , Tadzykistan itd. plan mam na maj 2018 ale mogę go skorygować. czas trwania sądzę ok. 4 tygodnie.
 5. Valdo

  Pamir 2018

  Witajcie Może znajdzie się chętny na wyjazd do Tadzykistanu, Uzbekistanu itp. Plan mam na maj 2018 ale mogę go skorygować. Termin ok. 4 tygodnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.