Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

barracuda

Użytkownicy
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About barracuda

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 11/23/1957

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Bielsko Biała

Recent Profile Visitors

688 profile views
 1. Czy ktoś wygląda śmiesznie na małym?Ja jeżdżę podobnym i nie miałem wrażenia,że wyglądam śmiesznie,a mam 186 wzrostu i 92 kg.Pozdrawiam.
 2. Wręcz przeciwnie-to bardzo dobry silnik.460 koni i 2300 niutonometrów,wystarczy do sprawnego wożenia towarów. Przepraszam.Wątek jest o motocyklach,a ja o ciężarówkach.Ale "zostałem wywołany do tablicy".
 3. Ja codziennie mam do dyspozycji 460 koni,ale w...ciągniku siodłowym.:-)Potwierdzam opinię,że to nie najmocniejsze pojazdy powodują najwięcej wypadków.
 4. Kurs ma przygotować-co najmniej-w takim zakresie,żeby delikwent nie zrobił krzywdy sobie i innym.Doświadczenie zdobywa się później.Zdrowego rozsądku nie nauczy się nigdzie,to się ma ,albo nie ma.Nie napiszę,że nie jeździłem nigdy bez prawa jazdy,ale na pewno nie jeździłem bez tego dokumentu po drogach ruchliwych.Pewnie większość tak zaczynała.
 5. Nie wiemczy temat rozgrzał atmosferę-jak ktoś się puszy i napina,mnie się zwyczajnie chce śmiać.
 6. A jeśli jakiś motocyklista szaleje i rozgania dzieci na przejściu dla pieszych,oznacza to że WSZYSCY motocykliści są tacy?
 7. Adi80,żal mi Ciebie że masz takie kompleksy.Ja nie ja szanuję wszystkich,bo oceniam innych według siebie.A co do konfrontacji,niespecjalnie się boję,mimo że mam 55 lat,służyłem kiedyś (pewnie Ciebie jeszcze nie było na świecie) w "Szóstej Pomorskiej"-byłem komandosem i nie wszystko zapomniałem.A chamstwo jest tylko chamstwem.
 8. Adi80,parafrazując powiedzenie filmowego Pawlaka z Kochaj albo rzuć",kierowcy nie dzielą się na motocyklistów i tirowców,ale-zwyczajnie-na mądrych i głupich.Da się jeździć tirem,motocyklem,osobówką i rowerem (oczywiście nie równocześnie),sam tym jeżdżę.To goniący za news'ami dziennikarze dzielą kierowców na przeciwstawne grupy i dorabiają do tego teorię,a mało doświadczeni to podchwycają.Droga jest dla wszystkich i wszyscy się na niej zmieszczą.Wystarczy tylko trochę uprzejmości.Kierowcy zawodowi-na drodze-są w pracy,motocykliści są na niej (najczęściej)dla przyjemności i nie ma w tym nic złeg
 9. Majzel,dokładnie tak jest.Dodam jeszcze,że ktoś piszący o innym "gnój"-tak naprawdę sam czuje się gnojem i ocenia innych według siebie.Stosuję na drodze (i nie tylko) życzliwość i dostaję w zamian to samo.Czego WSZYSTKIM życzę.
 10. Norsen.Zgadzam się z TObą w 100%.Przypominam jednak,że WSZYSCY kierowcy tzw.TIR-ów przechodzą badania psychotechniczne co 5 lat.Niestety-jak ktoś nie ma wyobraźni-nie pomoże mu nic.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.