Jump to content

Bartek_CZ125

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Bartek_CZ125 last won the day on May 27 2011

Bartek_CZ125 had the most liked content!

Community Reputation

-1 Niska

About Bartek_CZ125

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 08/02/1994

Contact Methods

 • GG
  5553318

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Kamienica Polska ( okolice cze-wy)

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja jestem z okolic częstochowy 18km w stronę katowic
 2. Witam To moja nowa maszynka: TDR 125 z 1997r. Dodam że jest to mój pierwszy motocykl z prawdziwego zdarzenia i musiałem sobie na niego trochę zapracować. Ale jak widać udało się i już jestem szczęśliwym posiadaczem tego oto motorka.
 3. Siemka Był by ktoś chętny przejechać się na tor wyrazów, olsztyna czy złoty potok ? Miło by było pojeździć sobie na 125-kach w par osób CZekam na chętnych.
 4. Aha dzięki za pomoc Jednak chyba zdecyduję sie na to A1
 5. A nie orientujesz się może jakie są koszta ?? przejścia Z A1 na A ?? Bo też na tym mi zależy żeby nie wydawać tyle pieniędzy jak się okaże że przejście na A jest drogie.
 6. 18 Mam na początku sierpnia 2012r. i chciałem się teraz zapisać na A1. Czyli się jeszcze załapię? I nie wiem jak wygląda zmiana Z A1 na A ? jakie są koszta i jak ta procedura wygląda ? Dzięki za tamtą odpowiedź i Pozdrawiam .
 7. Witam,Poszukuję na różnych forach odpowiedzi na moje pytanie ale nigdzie nie mogę znaleźć... Zacznę tak, od początku roku 2011 ogłoszono informacje o zmianie w prawie jazdy, mnie interesuje prawo na motocykle. Zatem kategoria A od 24 lat. Jednak jeśli wcześniej uzyskaliśmy Prawko A1 od 16 lat lub A2 od lat 18 to A możemy mieć od 20 roku życia. Ale znalazłem na jednym z forum taką wypowiedź "Także za rok wejdą w życie rzeczy opisane w artykułach z punktu 1) jednak są one praktycznie nieznaczace dla nas (mówię tutaj o tych którym ustawa zagrażała uzyskaniu wymarzonej kat. A ; mowa w tych artykułach o kursach reedukacyjnych czy jak one się tam nazywały..-to tylko może mieć jakies znaczenie, jednak whcodzi dopiero od stycznia 2013 ) reszta w większości o pracy starostwa związanej z prawem jazdy itp. Istotne dla "Nas" są artykuły z punktu 2) które regulują otrzymywanie prawa jazdy wg nowych kategorii . Jednak jak widizmy wchodzą w życie z dniem 19 stycznia 2013 r. Swoją drogą niesamowicie się dziś rano wku***łem czytając ta informację bo pod koniec tego sezonu się zapisałem na kurs A, jednak wszystko zaczne od nowego sezonu z racji, że w grudniu mam dopiero 18 lat to nie było sensu zaczynać teraz kursu i wyjeździć 2 godzin.. czysty idiotyzm , dlatego obawiałem się, że pewnie moje A legło w gruzach. Jednak po przeanalizowaniu tej ustawy wynika jasno, że to co dla nas istotne będzie miało miejsce w 2013 r. (no.. chyba, że nasi geniusze wpadną na kolejny jakże ambitny pomysł) "tu art. nr139.http://i51.tinypic.com/2rr5bi0.jpgMoje pytanie mianowicie jest takie: Czy zapisanie się teraz na A1 się opłaci ? Bo miałem już wcześniej w planach. Jednak teraz ogłoszono te zmiany i nie wiem czego się spodziewać. Mam skończone 16 lat za 2 lata będzie 18 (2012r) i tu pojawia się moja niewiedza, Czy te przepisy już obowiązują i muszę zrobić później A2 i dopiero A w wieku 20 lat ? czy normalnie od 18 ?Proszę o pomoc i pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.