Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

acik86

Użytkownicy
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About acik86

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 06/30/1986

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • From:
  Katowice

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli chcesz fajne ubrania tekstylne z RST to polecam Ventilator IV. Trzy warstwy w kurtce i spodniach, dużo meshu, więc ubrania bardzo przewiewne. Komplet pasuje bez problemu na cruisera, ponieważ znam takich, którzy w tym jeżdżą. Komplet troszkę droższy, ale na pewno na kilka sezonów.
 2. Strona to oferta. Jakby każdy sklep miał mieć wszystko to co na stronie, to musiały by to być hale jak w Niemczech czy Wielkiej Brytanii. Nie mówię, że nie lubię otrzymać jakiegoś rabatu - ale nie rozumiem jak można wystawiać opinię o sklepie przez pryzmat otrzymanego rabatu...? :] Albo kogoś stać na dany towar, albo nie.
 3. Bez problemu! Dla Artura i jego ekipy nie ma rzeczy niemożliwych!
 4. Kilka razy uśmiechnąłem się do monitora Oczywiście nie naśmiewając się z nieszczęścia kierowcy, a z tego jak to było napisane
 5. Wszyscy piszą, że to wina kierowcy samochodu itp.. Wypowiadacie się jakbyście tam byli. A może któryś z motocyklistów zaczął grozić nożem? Widać to na filmie? Tak jak zostało napisane wcześniej - agresja rodzi agresję. Wiem, że jest to forum motocyklowe, ale nikt z nas nie wie jak było naprawdę, a wszyscy oczywiście muszą winić "puszkarza".
 6. Dopiero potem doczytałem Powodzenia w poszukiwaniu!
 7. Jak najbardziej mogę udostępnić Ci przymiarkę do mojej Yamahy R6 z 2007r. Sprzęt obecnie stoi w dzielnicy Murcki, więc jak co to pisz.
 8. Albo podjedź do 4ride.pl, tam mają te kaski w pełnej rozmiarówce, więc sobie przymierzysz. Ja osobiście jeżdżę w HJC IS-17. Jestem zadowolony. Kask nie należy do tych cichych, ale ogólnie jest super. W testach wygrał ze wszystkimi w swojej klasie. Polecam go!
 9. Zmierzyłem czy 17" wejdzie do mojego Tech Aero, ale jednak nie...
 10. Jak jest duży hałas to nawet człowiek nie wie skąd coś nadjeżdża, tym bardziej osoba starsza. Po drugie ulica to nie tor, więc nie może być tak, że trzech typków zaczyna się ścigać i całe miasto zamiera...
 11. acik86

  Isle Of Man TT

  Ja też się piszę Więc miejcie mnie na uwadze w czasie organizacji wyjazdu!
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.