Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Draco

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Draco

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 02/14/1990
 1. Mam już kumpla który lata już jeździ na jednośladzie. Jest jednym z nielicznych kierowców moto z którym nie boję się jeździć jako pasażer. Najczęściej podczas sezonu można nas spotkać na Beskidach. Ostrych zakrętów i pięknych widoków u nas nie brak
 2. Tomashtt dzięki ale nie mam jeszcze prawka. Ale jak byś może kiedyś znalazł czas to chętnie bym się przejechał chociaż jako pasażer. Zawsze to już będę miał chodź malutkie pojęcie. A chce być przygotowany, że by podczas jazdy próbnej skupiać się na ewentualnych usterkach a nie na jednej myśli: "osz kur... ale to zapierd... o japierd...". Ale to tak jak byś miał czas i chęci to może przed majem byśmy się zgadali.
 3. No z tego co wiem silnik w gpz 500 był jedną z najlepszych konstrukcji silnikowych. Właśnie cechowały się tym, że były praktycznie bez awaryjne. Owszem wiem, że w starszych modelach było parę typowych dla tego modelu usterek (koło magnesowe jak dobrze pamiętam). Hmm cbr600? Nieee na początku na prawdę chciałbym zacząć od 500. Ale dzięki za poradę.
 4. Dzięki Manka Naprawdę pomogłaś. Kurtkę i kask póki co mam. Na resztę jeszcze muszę dozbierać. Ciułam już chyba od roku na te moto i na maj wypada, że uzbieram wymaganą sumkę (polskie zarobki). Jeszcze raz wielkie dzięki. Jedna co odpisała Sezon już prawie się zaczyna trzeba babcie Cz przygotować (1976r). Mam nadzieję, że się spotkamy na gorących asfaltach podczas nabijania kilometrów.
 5. Witam tak jak w temacie. W maju planuję kupić Kawasaki Gpz 500. Z wszystkich 500 najbardziej przypadł mi do gustu. Dostępność części także jest duża. Jeździłem już na wszelakiej maści 50, parę razy na mz250, a od 1,5 roku śmigam na Cz 175. Teraz chce się przerzucić na poważniejszy motocykl. Pytam was czy wybór gpz jest dobry. Rzadko się spotykam, że by ktoś proponował go na pierwsze moto. Na co zwracać uwagę przy kupnie? Jak się przygotować do jazdy na tym moto? Jakie są jego plusy i minusy? Czy nie będzie zbyt dużym szokiem przejście na taką pojemność (Cz 175 - 14KM, Gpz - 60KM)?
 6. Tak powinno wyglądać tamte forum Teraz jest elegancko.
 7. Draco

  Wymuszenia

  Miałem podobną sytuacje co c64club. Jechałem sobie z plecaczkiem dwupasmówką w bielsku. Spokojnie Cz'tką leciałem sobie 100km/h aż tu z tyłu strąbił mnie napalony tirowiec. Grzecznie zjechałem jak najbliżej prawej krawędzi. TIRowiec dał po gazie i zaczął mnie wyprzedzać. Wszystko było by ok gdyby nie to że kierowca ciężarówki zaraz po wyprzedzeniu mnie przednią częścią kabiny, rozpoczął wjeżdżanie na mój pas. Nigdy nie zapomnę jego wielkich kół przyczepy zbliżających się do mnie. Na szczęście dałem ostro po heblach i zdążyłem uciec. Od tamtej pory zwracam szczególną uwagę na TIRowców.
 8. Ja mogę pożyczyć ci sprzęta. Jak wyciągniesz z niego 300km/h oddam ci go za darmoche.
 9. Witam. Jeśli chodzi o wyścig na 1/4 mili musimy koniecznie kiedyś się zmierzyć. Spoko w razie czego dam ci fory:P:P:P Pozdrawiam i szerokości:)
 10. Moim zdaniem podręczne menu powinno być większe i bardziej wyraziste. Co do panelu "Co na forum" fajnie by wyglądało jak by lista nowych postów była dłuższa niż 3 najnowsze. A chmurę tagów można by było zepchnąć na sam dół strony. Forum mi się podoba i mam nadzieję, że nie przyszedłem tutaj za późno:)
 11. Draco

  Witam

  Witam. Moją przygodę na moto zacząłem 3 lata temu. Aktualnie dosiadam Cz 175. Na początek przyszłego roku przymierzam się do kupna gpz 500.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.