Jump to content

boguslaw12

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About boguslaw12

 • Rank
  Podglądacz
 • Birthday 06/20/1967

Profile Information

 • Płeć
  Brak informacji

Recent Profile Visitors

459 profile views
 1. Witam. Mam ten motor dopiero trzy dni . Szukałem na tym forum, na YouTube ,na goglach ,jak wymienić żarówkę w Honda TransAlp 650 z 2000 r. w reflektorze Tak by niepotrzebnie nie rozbierać połowy motoru . Pewnie to prosta czynność , ale jak by ktoś zdradził co i jak byłbym bardzo wdzięczny .
 2. Dzięki grzesiek_73 !!! I dzięki wszystkim za powitanie !!!
 3. Sprzedałem .motor. Prawdę mówiąc bałem się jeżdzić na motorze. Parę razy samochód zajechał mi drogę ,stąd ten strach . Teraz kupiłem Hondę TransAlp. Wczoraj się przejechałem kawałek , ale widzę że strach pozostał . Mam w końcu 52 lata . Ciekawe czy uda mi się pokonać strach przed samochodami wyjeżdzających zbocznych dróg ?
 4. Pragnę się ponownie przywitać po paro letniej nieobecności na tym szacownym forum.Teraz ponownie kupiłem motor .
 5. Witam , proszę wybaczyć że teraz dopiero się odzywam . Ale chciałem serdecznie podziękować Zbyszkowi Burybie i jego "Białej Damie ", Remigiuszowi Dragon, koledze ( nie znam imienia i nazwiska )co wpadł na Hondzie Goldwing i zaprezentował pokaz niesamowicie ciekawych sygnałów dźwiękowych !!!! I koledze ( też nie znam imienia i nazwiska ) ale przyjechał chyba z Rzuchowa . Za przyjazd na ten szkolny festyn .
 6. Witam , jak pisałem wcześniej podaję w przybliżeniu co i jak . Na początek smutna wiadomość NIE BĘDZIE PIWA !!! Gdyby pogoda dopisała to może byście wpadli na godz. 16.00 . ( można szybciej na występy dzieci w sali ) rozpoczęcie festynu 07.06.2014r. o godz. 15.00 występy dzieci w sali gimnastycznej 15.30 16.30 I konkurs i z nagrodami 16.45 występ Grupy Pawła "Breaking Point . 17.00 II konkurs i z nagrodami 17.15 niespodzianka festynu 18.15 III konkurs i z nagrodami Oczywiście w między czasie Biesiada Rodzinna z prowadzącym Adamem Guzym Konkursy z ciekawymi nagrodami . Pyszne
 7. Nie ważne jak kto ma wypieszczony motor . Nie wszystkie muszą wyglądać na 5 z + !!!! Ważne że chcesz wpaść , to jest ważne .Szkoda że sam nie mogę przyjechać moim .
 8. Tak to dokładnie ta szkoła . Dziękuję za podanie adresu , to powinienem go podać . Zawaliłem tę sprawę , przepraszam .Napisałem że macie być atrakcją , może źle to napisałem . Chciałbym żebyście wpadli , wzięli udział w imprezie , pobawili się , porozmawiali z ze znajomymi . A nie stali i żeby ludzie was filmowali !!! Mam taką nadzieję , że się wam spodoba i za rok znowu uda się was zaprosić .
 9. No jasne że będzie gdzieś usiąść . Pewniakiem znajdzie się darmowa kawa , czy coś słodkiego trudno powiedzieć ( czy darmowe )ale pewnie tak . Rożno też ale chyba płatne . Trudno coś przewidzieć na pewno bo to pierwszy raz . Czy ktoś przyjedzie , ilu , czy pogoda dopisze . Podobno ma grać jakiś zespół , nie wiem jaki , ja też na tym festynie będę pierwszy raz .Wiadomo że będą występy dzieci . Jest loteria z nagrodami .Pewnie coś do wypicia do ochłody . I to mój pomysł żeby was zaprosić . Marzył by mi się coroczny taki mały zlot z okazji festynu .
 10. Trochę mnie smuci że ktoś może się czuć na takiej imprezie jak małpa w ZOO . Czy nie można potraktować tego jak mini zlot motorowy . Nie mam pojęcia jak można zorganizować paradę motocykli ( jakie przepisy , zezwolenia ) ale festyn jest co roku . I może dało by się co roku organizować taki mini zlot z okazji festynu szkolnego . Imprez motocyklowych nigdy za wiele .
 11. Właśnie wróciłem ze szkoły . Jedna pewna rzecz na razie to data 07.06 2014 . Co do godziny to jeszcze nie wiadomo . Napiszę o której się festyn odbędzie około 20 - 25 maja . Szkoda że kolega odbiera to jako pokaz Małpki w ZOO . Może i coś jest w tym prawdy , ale czy wszelkie zloty motocykli też nie polegają na zaprezentowaniu swojej maszyny . Szkoda że nie dam rady wyremontować swojej trajki na ten festyn . Może się znajdzie jakaś darmowa kawa , no może jakieś ciastko . A na razie mogę serdecznie ewentualnym chętnym podziękować . Wiem że to nie dużo .
 12. Dokładnie popytam , co i jak, o której i dam znać . Co ciekawego może być na festynie w szkole podstawowej . Zwłaszcza jak już pisałem że to mała szkoła . Myślę że najciekawsze było by gdybyście przyjechali i zaprezentowali swoje wypieszczone maszyny !!!! Chyba na żadnym festynie szkolnym nie było takiej atrakcji !!! To jest w sobotę 07.06 .2014. Jak będzie dobra pogoda to pewnie i tak pojedziecie gdzieś polatać , To może obrali byście kierunek na ten festyn . Szkoła zbiera w ten sposób jakieś fundusze na wyposażenie szkoły . Teraz zagram nieczysto i odwołam się do waszego sumienia . Na mot
 13. Już serdecznie dziękuję !!!! Pracuję tam dopiero od września 2013 r. I wpadłem na pomysł żeby w tym roku zaprosić motocyklistów . Osoba organizująca ( p. Mirka ) ten festyn jest za !!! Było by super gdyby zjechały się wspaniałe motory !!!
 14. Witajcie , dawno tu nie zaglądałem . Ale mam taki problem , w szkole gdzie pracuję organizowany jest taki mały festyn szkolny . Mam prośbę do was. Czy nie zechcieli byście zrobić sobie wypad na waszych super maszynach na ten festyn ??? Nie będzie to jakaś super impreza , to mała szkoła w Rydułtowach . Festyn odbędzie się 07.06 2014 . w szkole podstawowej nr.3 im. Arka Bożki . Sam bym pojechał na ten festyn ma moim motorze ( trajka ) ale mam poważnie uszkodzoną maszynę , i chyba nie dam rady ją naprawić . Czy mogę liczyć na was ??? Ten festyn jest organizowany co roku , ale jeszcze nigdy nikt n
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.