Jump to content

Pepe Haya

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About Pepe Haya

 • Rank
  Podglądacz

Profile Information

 • Płeć
  Brak informacji

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kolego zrozum proszę, "dzień wcześniej" sprzęt był wolny i gdybyś go wtedy zaliczkował jak byłeś osobiście w salonie zainteresowany, miałbyś prawo pierwokupu i być może szybko moto w garażu. Oczywiście jeśli właściciel by się zgodził. Ale tego w tym dniu nie zrobiłeś, więc nie możesz mieć pretensji do właściciela, że przyjął zaliczkę od innej osoby. W tym przypadku tylko właściciel motocykla jest osobą decyzyjną ! Tylko tyle i aż tyle.
 2. to była naprawdę bardzo dobra sztuka, należy zrozumieć klientów !
 3. Kolego, uczestniczyłeś w spotkaniu i doskonale wiesz, iż zaliczka wpłynęła praktycznie podczas prezentacji, już po wstępnych oględzinach ! Co do własności pojazdu, właściciel również zainteresowanego o wszystkim poinformował w trakcie rozmowy. Prowadzoną od nowości z wpisanymi sumienie wszystkimi przeprowadzonymi przeglądami motocykla książeczkę gwarancyjną właściciel miał akurat w domu, o czym również zostaliście zgodnie z prawdą poinformowani i została wam przedstawiona zapisana w "systemie" historia serwisowa motocykla, praktycznie do dnia dzisiejszego. Kończąc, proszę nie szukać "dziury w całym" ponieważ zostaliście Panowie w salonie DOS TOROS rzetelnie i kulturalnie o wszystkim informowani, oraz profesjonalnie obsłużeni. Nie było by tematu gdyby motocykl trafił w "wasze ręce" . Nie mogło jednak do tego dojść, ponieważ praktycznie przed finalizacją, jedna z zainteresowanych wcześniej osób przelała już zaliczkę. Co siłą rzeczy zakończyło nasze spotkanie. pozostaję do dyzpozycji Piotr,
 4. Również jesteśmy zadowolony ze spotkania z Tobą w DOS TOROS, Zawsze do dyspozycji - serdecznie zapraszamy
 5. Gratulacje ! oby był w jak najlepszym stanie
 6. Kolega Android wpierw odwiedził salon, o żadnej cenie wcześniej nie było mowy. O "potencjalnej tranzakcji " była rozmowa dopiero przy "oględzinach" Do sprzedaży nie mogło dojść, ponieważ podczas spotkania wpłynęła zaliczka od Ani.
 7. Yamaha FZ6 to również dobry sprzęt ? godny polecenia !
 8. Kupujący był OK ! wszystko podczas spotkania było naturalne ? Oględziny " eksperta motocyklowego " potwierdziły bardzo dobry stan prezentowanego SUZUKI. Panowie mogli się również zapoznać na miejscu z udokumentowaną, pełną historią maszyny : od dnia zakupu przez pierwszego właściciela - do dnia dzisiejszego ! Tylko tak się akurat złożyło, że podczas prezentacji, wcześniej zainteresowana Ania przelała zaliczkę - a sprzęt był TYLKO JEDEN ? Takie sytuacje się zdarzają ?
 9. Wyjątkowo szanujemy wszystkich klientów i serdecznie zapraszamy ? polecając tak dobre motocykle ! rownież używane ! Już na początku spotkania klient został wyraźnie poinformowany, cytat : "Już przed opisanym spotkaniem Ania była mocno zainteresowana tym SUZUKI, o czym zostali poinformowani klienci podczas rozmowy, że moto budzi duże zainteresowanie." Mając na uwadze przedewszystkim dobro klienta i zgodnie ze " sztuką" - szanując jego czas i pieniądze, przed ostateczną finalizacją, należy się upewnić, czy sprzęt jest "wolny". Tak się stało, że praktycznie podczas spotkania zaliczka od Ani wpłynęła na konto. Zaliczka mogła być przyjęta tylko jedna !! Bardzo dużo osób interesowało się tym SUZUKI ?
 10. Proszę zrozumieć, że tak się akurat złożyło, iż w trakcie opisanego spotkania wpynęła zaliczka od Ani. O czym przed ostateczną finalizacją zostaliście, zgodnie z prawdą poinformowani .
 11. To właśnie pracownik salonu sprzedawał swój prywatny motocykl i naturalną rzeczą jest, iż ostatecznie, osobiście zdecydował kiedy, komu i za ile odda sprzęta . Każdy z nas w podobnej sytuacji tak by postąpił, zgadzacie się ? ?
 12. Witajcie, chciałbym trochę rozjaśnić temat, ponieważ osobiście znam właściciela SUZUKI GSX650F o którym mowa i pełną historię tego motocykla, oraz uczestniczyłem de facto w spotkaniu w salonie SUZUKI DOS TOROS. W pierwszej kolejności chciałbym podziękować klientowi, który był bardzo zainteresowany motocyklem i "ekspertowi motocyklowemu " który mu towarzyszył ! Rzeczywiście chłopak zna się bardzo dobrze na motocyklach / ekspert motocyklowy / ma dużą wiedzę - polecam kolegę, który potwierdził po bardzo dokładnych oględzinach super stan maszyny. Przyjemnie było porozmawiać i wymienić się spostrzeżeniami dotyczącymi polecanego sprzęta SUZUKI. Odnośnie oferowanego SUZUKI GSX650F. Osobiście przeprowadzałem sprzedaż fabrycznie nowego motocykla pierwszemu właścicielowi Panu Jarkowi w 2010 roku w bardzo miłej atmosferze . Do dzisiaj mamy bardzo dobre relacje, ponieważ Pan Jarek w 2016 roku zdecydował się na kolejny zakup nowego motocykla SUZUKI w naszym salonie DOS TOROS, tym razem najnowszego SUZUKI V STROM 1000, bo jeździ turystycznie, fajnie Tym samym GSX650F , że był w idealnym stanie u nas serwisowany od nowości i Pan Jarek dbał o niego perfekcyjnie ! musiał ponownie trafić w dobre ręce ! Zdecydował się na niego mój kolega z serwisu Przemek, który również jest perfekcjonistą w tych sprawach. W końcu pracujemy razem w SUZUKI DOS TOROS od kilku ładnych lat i jest OK !! Dlaczego nie doszło do transakcji - ponieważ to właściciel ostatecznie decyduje komu sprzedaje swój tak zadbany motocykl i za ile, to chyba jasne Chciałbym tylko dodać, że ten wyjątkowy motocykl ma wielkie "szczęście" już został sprzedany i szczęśliwą nową właścicielką została Ania, nasza koleżanka. Już przed opisanym spotkaniem Ania była mocno zainteresowana tym SUZUKI, o czym zostali poinformowani klienci podczas rozmowy, że moto budzi duże zainteresowanie. Ślicznie dziękujemy Aniu i gratulujemy - z pewnością będziesz bardzo zadowolona z udanego zakupu, ponieważ ten GSX650F to jest mega fajna i pewna sztuka ! Tylko takie okazje oferujemy w naszym salonie SUZUKI DOS TOROS klientom, w końcu jesteśmy numerem jeden od ładnych kliku lat - to zobowiązuje. Jeszcze raz bardzo dziękuję zainteresowanym osobom za spotkanie w naszym salonie DOS TOROS i życzę wszystkiego dobrego Piotr,
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.