Jump to content
Forum Śląskich Motocyklistów

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 04/18/2017 in all areas

 1. wjt, jeśli CI to krzywdy nie robi, to po co obrażasz ? Nie popierasz, wybierz inne miejsce. Szanuj, a będziesz szanowany. Bezsensownego hejtu nie popieramy na tym forum jak i w tym środowisku.
  3 points
 2. urwał się z choinki pojawił się znikąd napisał pare szkalujących postów i zniknął niema się takim co zajmować
  1 point
 3. o co Ci chodzi?? Czy ktoś każe Ci tam jechać, brać udział czy cokolwiek? Nie pasuje Ci to nie czytaj,nie jedź, a najlepiej poszukaj odpowiednie dla Ciebie towarzystwo,powodzenia!
  1 point
 4. z tego co Koledzy pisza to wnioskuje, ze Kamil lata po Urzedzie Skarbowym w Wegierskiej Gorce. A, ze 11 lat. To pewnie jak w Asterix i Kleopatra, co chlopakow odsylali od Iwana do Pogana zeby zalatwic pozwolenie. No i tyle to trwa ,)
  1 point
 5. Żużu 9500 zł plus bilety, były niedawno po 2800 zł w obie strony, teraz trzeba byłoby sprawdzić. Wszystko jest na miejscu załatwione- motocykle, noclegi, jedzenie, przewodnik indyjski, który rozmawia po angielsku.
  1 point
 6. Nie odpowiada Ci - nie bierz w tym udziału. Nie ma żadnego przymusu.
  1 point
 7. Również polecam trasę 780 na Alwernię. Zwykle wskakuję na nią w Bieruniu, tak samo jak Ty planujesz. Całkiem przyjemnie się tamtędy leci.
  1 point
 8. Witam jestem z Katowic smigam na majesty 400 z miłą chęcią pośmigam z tobą. Pozdrwiam Kamil
  1 point
 9. Nie ma problemu jednak już trochę zmieniłem swoją trasę dodając kilka ciekawych (dla mnie) punktów . Może spotkamy się gdzieś na trasie . Łatwo mnie rozpoznać bo jadę w czarnym ubraniu takim czarnym motocyklem .
  1 point
 10. Hej.Możemy się zgadać akurat jestem posiadaczem Kymco downtown 125
  1 point
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.