Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Bieg dla hospicjum 17.05.2015r. prośba o wsparcie


Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że jest późno i wiem, że pojedziemy tam jako maskoty ale cel jest szczytny i nie pierwszy raz organizowany, bardzo dużo różnych instytucji ich wspomaga w tej zbiórce a nie wiadomo czy kiedyś ktoś z nas lub naszych bliskich nie będzie musiał skorzystać z hospicjum jak już powstanie.

 

Godzinę przyjazdu jeszcze podam bo czekam na informację, prosili aby w miarę możliwości być o jednej ustalonej no i prawdopodobnie będziemy poproszeni o wożenie dzieci w zamian za datki do puszki ale to po ustaleniach na miejscu, musi być bezpiecznie.

 

 

 

 

 

Bieg dla hospicjum

            17 maja 2015 roku Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Zagórzu organizuje charytatywny bieg dla hospicjum w Sosnowcu pod hasłem „Zdobądź swoje Monte Cassino”. Na miejsce biegu wyznaczono Górkę Środulską. Otwarcie biura zawodów nastąpi o godzinie 11. O godzinie 14. biegi rozpoczną dzieci w różnych kategoriach wiekowych, o 14.30 osoby niepełnosprawne, a o 15.30 pasjonaci Nordic Waking. O godzinie 16. nastąpi start biegu głównego. Do wszystkich biegów można zapisać się i opłacić wpisowe w dniu zawodów.

            Oprawę biegów będą stanowić imprezy towarzyszące m.in.: scena artystyczna, atrakcje dla dzieci, niekonwencjonalni goście, punkt gastronomiczny, loteria i aukcje. Wręczenie atrakcyjnych nagród oraz zakończenie przewidziane jest na godzinę 17.30. Dochód z akcji w całości będzie przeznaczony na budowę stacjonarnego hospicjum w Sosnowcu.

Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie internetowej: www.zso5.sosnowiec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.