Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zakup kolejnego motocykla


Tomala1978

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie , przyszedł czas na małe zmiany .

Sprzedałem z nie małym żalem moją xj 600 i nadszedł czas na coś innego .

Szukam bandita ,fazera, może zr7 .

Jeśli mielibyście jakieś info o pewnym motocyklu to proszę o kontakt  .

Może jeszcze jakieś sugestie co do motocykla :) , zastanawiam sie również nad cb 750 , co ewentualnie o tym myślicie .

Dodam jeszcze iż budżet nie zbyt duży bo ok 5500.

Z góry dzięki na jakieś info .

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , przyszedł czas na małe zmiany .

Sprzedałem z nie małym żalem moją xj 600 i nadszedł czas na coś innego .

Szukam bandita ,fazera, może zr7 .

Jeśli mielibyście jakieś info o pewnym motocyklu to proszę o kontakt  .

Może jeszcze jakieś sugestie co do motocykla :) , zastanawiam sie również nad cb 750 , co ewentualnie o tym myślicie .

Dodam jeszcze iż budżet nie zbyt duży bo ok 5500.

Z góry dzięki na jakieś info .

Pozdrawiam. 

Mam dla Ciebie propozycje w postaci mojej SV1000 :)

2004 rok, 23tyś km.

http://olx.pl/oferta/suzuki-sv-1000-CID5-ID7lQWL.html

Dobry sprzęt, fachowo serwisowany, bez ściemy wszystko szczerze opowiem.

Od kilku sezonów mało śmigam, w większości stoi i się kurzy, szkoda trochę bo sprzęt jest zacny.

Chcę sprzedać bo muszę moją CB1 wskrzesić żeby pośmigać po torach.

Cena oczywiście do negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dla Ciebie propozycje w postaci mojej SV1000 :)

2004 rok, 23tyś km.

http://olx.pl/oferta/suzuki-sv-1000-CID5-ID7lQWL.html

Dobry sprzęt, fachowo serwisowany, bez ściemy wszystko szczerze opowiem.

Od kilku sezonów mało śmigam, w większości stoi i się kurzy, szkoda trochę bo sprzęt jest zacny.

Chcę sprzedać bo muszę moją CB1 wskrzesić żeby pośmigać po torach.

Cena oczywiście do negocjacji.

Witam kolego no sprzęt super ale 1000cm to trochę za dużo no i budżet z innej pułki .

Ale dzięki za zainteresowanie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fazer ale za tyle się raczej fajnego nie kupi.Pozostaje bandit tu raczej bez problemu coś znajdziesz można by sv poszukać taki motocykl do głupienia.

Kawę i cb sobie daruj , chyba że ciągnie Cię do takich zdecydowanie na turystykę to będą dobre.

Witaj, szukam właśnie moto do turystycznej jazdy ale poczytałem trochę opinie i chyba kawę odpuszczę .

Niby większość zadowolona ale jakieś problemy są i ceny części podobno wyższe niż u konkurencji . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam bandita 600,kolega ma XJ 600.Szczerze... kupując małego B zamienisz kapcia na lacz.To są wlasciwie identyczne motocykle,co prawda bandzior ma te paręnaście KM więcej i lepsze odejście,ale raczej nie odczujesz kolosalnej różnicy.No chyba ze mówisz o B12 to już inna bajka.Jeśli patrzysz w strone naked to może hornet(prawie 100 KM wystarczy z pewnoscią) hmm  a o xj 900 myślałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kupi horneta za 5? Różnicy wielkiej nie ma ale pojeździ i bez problemu sprzeda.Wszelkie awarie serwis może sam opanować a w fazerze już ma zawory na płytkach i za 5 minimalne szanse na zdrowego.Bandit już fajniejsza nowsza linia wiec jest sens plus mega dostepność wszystkich części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym że budżet niewielki i tak jak piszecie na horneta braknie , na fazera możliwe że też .

Zostaje bandit trochę mocniejszy i wizualnie nowszy od xj .

Teraz tylko znaleźć odpowiedni egzemplarz .

Nie ukrywam że najbardziej podoba mi się kawa zr7 no ale podobno jakościowo odbiega od konkurencji , i mam wrażenie że jest mało popularna u nas bo w sumie mało opinie jest na temat tego motocykla oczywiście w porównaniu do konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem zr 7s przez 4 sezony i nie moge nic zlego powiedziec. nigdy mnie maszyna nie zawiodla, gaźnikowa wiec konstrukcja silnika prosta jak budowa cepa, mocno ciagnie od dołu poniewaz jest dobrze rozwiercony do 750 cm3 no i duzy bak na ktorym mozna 400 litrow zrobic. wygodny , masywny i znakomity dla poczatkujacych (wiele wybacza)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.