Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

rozpoczęcie sezonu w Bytomiu


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pamietam jak nascie lat temu rozkrecalismy  rozpoczacie sezonu  w krakowie na pierwszym rozpoczeciu  bylo nas moze 25 osob  a po kilku latach  przerosło to  nasze najśmielsze oczkiwania do tego trzeba mnustwo czasu  i  kontaktów pozwolenia  na przejazd obstawa policji  pogotowia itp. to nie jest takie proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po dłuższej nieobecności.

Temat zlotu w/g mojego pomysłu upadł.

Jak już pisałem wcześniej zespoły, scena itd, mają swój terminarz imprez. Przedstawiłem miastu kosztorys takiej imprezy, i nalegałem o szybką decyzję . Strasznie się ociągali. Zaczęły się pytania " a ile Was będzie", k...źwa jak ja na to miałem odpowiedzieć? A czas leciał. Rozmawiałem z Prezydentem miejscowego MC, okazało się ze oni też organizują imprezę pt. "Motoserce" i własnie w Bytomiu 25.04. Więc z tą datą wszedłbym im w paradę, ponadto też starali się o dofinansowanie z miasta. Termin jaki jeszcze miałem w głowie to 11.04. Ale to już wo gule kosmos czasowy :) Poza tym jak widzę co jest za oknem to dobrze ze odpuściłem bo bym osiwiał do reszty ze zmartwienia że nikogo nie będzie.

 

Jedynie co mogę teraz napisać to to ze przepraszam za zamęt jaki wprowadziłem i nadzieje jakie niektórym z Was dałem.

Jeśli macie trochę czasu 25-go to wpadnijcie na "Motoserce" organizowane przez Invaders MC.

 

Będę tam też może się poznamy i wymyślimy coś wspólnie kiedy raz :) Mam czerwonego ubranego Vulcana 800A jak by mnie kto szukał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przepraszaj za to że chciałeś zrobić coś dobrego!!!  :angry:

Wchodzę tu pierwszy raz i miła niespodzianka!

Gratuluję pomysłu! Super że w Bytomiu jeszcze komuś coś się chce (i tak trzymaj)

Jak nie wyszło w tym roku to można na spokojnie zacząć myśleć o przyszłym.

Początki bywają trudne, ale jest taka impreza w Bytomiu która się rozkręca całkiem nieźle

mianowicie Bytomski Półmaraton, w którym z roku na rok uczestniczy coraz więcej biegaczy i nie tylko (to już tysiące ludzi)

Pomyśl-rok to już sporo czasu a widać że masz potencjał.

 

Pozdrawiam i trzymam kciuki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.