Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

V Wilkowyjskie Rozpoczęcie Sezonu 25.04.2015


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam proponuje przeanalizowanie możliwości zmiany terminu na niedziele 26.04 ponieważ umożliwiło by to wielu ludziom uczestnictwo w motosercu w Pszczynie i rozpoczęciu w Wilkowyjach myślę że wielu ma ten dylemat, dwa naprawdę ważne wydarzenia dla motocyklistów w bliskiej okolicy w tym samym terminie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tradycyjnie zaczynamy u księdza Darka; budowniczego kościoła O.Pio o 11.00  - 25.04.2015 ( Tychy ul. Przepiórek 50).
Po dobrej kawie i cieście jedziemy parada przez całe Tychy,
w asyście Policji i Straży Miejskiej do ks. Michała, na Wilkowyje ( Tychy, ul. Wilcza 11).
Msza św.z prośbą o dobre przeżycie sezonu motocyklowego,
a potem spotkanie na ogrodzie: jedzonko- (dla wszystkich grochówka z kotła gratis:),
konkursy, kapela,
MOTO KROPLA., czas na wspólne spotkanie, pobycie ze sobą.....
Niedługo pojawi się plakat z programem spotkania.

Zapraszam! Zahir


ps. Oczywiście będzie tez jubileuszowa blacha:)
10394019_376069605887137_130837240676245

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Oto informacja od organizatora czyli ks. Michała Macherzyńskiego:

 

"25 kwietnia, sobota.
Tradycyjnie zaczynamy u mojego przyjaciela Darka ,księdza budowniczego kościoła O.Pio o 11.00 ( Tychy Przepiórek 50). Po dobrej kawie i cieście jedziemy paradą przez całe Tychy, w asyście Policji i Straży Miejskiej do mnie, na Wilkowyje ( Tychy, ul. Wilcza 11). Msza św. z prośbą o dobre przeżycie sezonu motocyklowego, a potem spotkanie na ogrodzie: jedzonko- (dla wszystkich grochówka z kotła gratis:), konkursy, kapele, MOTO KROPLA., czas na wspólne spotkanie, pobycie ze sobą.... Zapraszam! Zahir
ps. Oczywiście będzie tez jubileuszowa blacha:) Plakat już w druku:)"

 

Myślę że ładnie wszystko jest ujęte :) Wiem że będzie jęczenie że kolejna msza ale jak to ksiądz organizuje to inaczej nie może być. Jak dla mnie to na rozpoczęcie sezonu są dwie msze: Częstochowa i tutaj. Częstochowa już była to i Tychy teraz można odwiedzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.