Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Tanie noclegi dla motocyklistów - godne polecenia


Jasssiu

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie byłoby móc tu znaleźć informacje o sprawdzonych miejscach, gdzie można za niewielkie pieniądze złożyć głowę na poduszce i nie bać się czy rano będzie na czym wracać i w jakim stanie będzie nasz motocykl. Czyli noclegi dla motocyklistów (mile widziana zniżka) np. może z zadaszonym albo monitorowanym parkingiem. Tylko właściciele noclegów za parę stów lepiej niech sobie dadzą spokój, bo chodzi mi raczej o kilkadziesiąt złotych.

 

Generalnie jeździcie to tu, to tam, spaliście w godnym polecenia miejscu to podzielcie się z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wypady są naprawdę niskobudżetowe a nie śpimy byle gdzie i nie jemy byle co kwatery u prywatnych ludzi i to najlepsze rozwiązanie często przyjmują lepiej niż rodzina smaczne regionalne jedzenie, spać szliśmy często nad ranem cała noc rozmawialiśmy i balowali Rumuni to bardzo mili ludzie i otwarci na polaków lubią nas a ceny niskie w Rumuni 1 noc za osobę ze śniadaniem 30 do 40zł często była i kolacja a i butelek gospodarza też pękło parę pensjonat  3 lub 4 gwiazdkowy od 40 do 60zł paliwo jest droższe niż w Polsce 6,20 Leja 1 Lej to 1,10zł ale jedzenie i reszta tanie.Na przyszły sezon przed Bałkanami, też mamy zamiar ponownie zaliczyć Trans Alpine.Pozdrawiam  LWG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojego skromnego doświadczenia (Rumunia, Serbia , Albania, Kosovo, Bosnia, nie pisze o czechach i węgrach bo to w zasadzie nie ma sensu).
Po 1 namiot - szczególnie w Rumuni, znaleźć na mapce wioske z rzeczką - bardzo fajne miejsca i jest sie gdzie wykąpać.

Po 2 telefon z netem (na stacjach wifii jest wszędzie na Bałkanach hasło w 90% to 12345678) booking com i inne tego typu strony - później prosto do celu, działa w 100% (nie trzeba rezerwować i dzownić). Większego sensu na planowane noclegi nie widze bo nigdy nie wiesz ile zajedziesz i gdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Namiot w Rumuni - podziwiam :P

Nie wiem czy śmiejesz sie z ludzi, którzy śpia tam pod namiotem, że na sto pro opierdoli ich cygan (na Słowacji jest ich tyle samo) czy dlatego,że wielu Rumunów chetnie przygarnie podróżnego pod swoj dach, ale w tym roku zrobilem po Rumuni ok 3800km w 8dni (lacznie z dojazdem 5000 w 10) i namiot to najlepsza opcja, śpisz gdzie chcesz, bezpiecznie, za darmo i jest to tam powszechne.

 

Wracajac do tematu, od siebie polecam Bieszczdzka Przystan Motocyklowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Mragowo  http://www.lorsby.pl/

Bylem tam na motku pod namiotem.Pole namiotowe nad samym jeziorem, oczywiscie pokoje czy domki tez sa no ale to kwestia gustu i upodoban.

Ps.Oczywiscie tez osobówki z przyczepami kempingowymi  czy  bez. :)

Cieszę się, że polecasz moje strony :D

Mrągowo oferuje wiele niedrogich miejscówek, domki w Marcinkowie przy samej plaży, camping nad jeziorem Czos

 

A jak wiadomo, wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...

Ostatnio znalazłem dobrą wyszukiwarkę idodo.pl noclegów na śląsku tak więc podrzucam. Może komuś się przyda. Noclegi na niej są sprawdzone więc wydaje mi się że bezpiecznie można iść spać.

Nie dość, że bez powitalni, nie dość, że spam....

to jeszcze strona nie działa i odsyła do admina, który w adresie ma... nakatomiside.pl

"Nakatomi - Marketing Szeptany, Pozycjonowanie stron, Kampanie Marketingowe dla Firm"

Marketing szeptany chyba jednak czymś się powinien różnić od zwykłego spamu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Hotel w Kopalni Złota w Złotym Stoku. Dobre miejsce do wypadów po Dolnym Śląsku. http://www.kopalniazlota.pl/pl/noclegi/zloty-hotelik-w-kopani-zlota

Niestety miejsce niezadaszone i niezamknięte. Miałem do dyspozycji sam cały pokój z piętrowymi łóżkami, łazienka na korytarzu. Wspólna kuchnia. Paręset metrów do Baru Apettit (dla TIRowców, a więc gwarancja jakości), a na miejscu Hoteliku restauracja i bar.

2. Drugi to Noclegi na poddaszu http://nocleginapoddaszu.pl/, teren otwarty, ale była możliwość "zaparkowania" w szatni :).

3. Pokoje Vitusa - nie sprawdzałem, ale opis OK http://www.booking.com/searchresults.pl.html?aid=373424;label=zloty-stok-*SigIX8hZsP6ohpn9hS0DQS31794150042%3Apl%3Ata%3Ap1%3Ap2%3Aac%3Aap1t1%3Aneg%3Afi%3Atikwd-17886936181%3Alp1011536%3Ali%3Adec%3Adm;sid=e9c3fb7ac71ac685d9dca7138f609b71;dcid=1;city=-539921;hyb_red=1;redirected=1;redirected_from_city=1;source=city;src=city;gclid=CIq1nseC28kCFUFsGwodG5MAsw;highlighted_hotels=1450216;track_hp_back_button=1-back

4. Po czeskiej stronie dawniej Chatovy Tabor w Zdonov, a teraz AutoCamo Adrspach-Zdonov https://www.dokempu.cz/teplice-nad-metuji/kemp-autocamp-adrspach-zdonov-281/#cenik

Ceny na oko OK ale tam jest dużo dodatków i trzeba to zsumować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zdecydowanie smartfon i internet ułatwią znalezienie jakiegoś noclegu. Ale spece od promocji  z byle strychu apartament zrobić mogą. Do tego nie zawsze jest informacja o bezpiecznym parkingu dla motocykla. Dlatego myślę, że krótkie informacje o bezpiecznych i wypróbowanych kwaterach z podaniem orientacyjnej ceny, to fajna sprawa.

Osobiście, zapewne nie odkrywję tu nowości, ale polecam https://web.facebook.com/BieszczadzkaPrzystanMotocyklowa  Miejsce bynajmniej nie ma wysokiego standardu noclegowego, ale ma pierwszorzedny klimat. Motocykle zabezpieczone. Jest warsztat dla drobnych napraw. No i gospodarze, którzy wiedzą co jest nam potrzebne do szczęscia, bo sami nie jeden kilometr motocyklem przejechali. Cena od 30 zł w górę  za osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jeśli chodzi  o hotele -  na booking.com są często kilka złotych tańsze w promocji niż jak chce się rezerwować bezpoeśrednio - często też można zarezerwować z możliwością odwołania i bez karty kredytowej.

 

w Bieszczadach znajomi korzystają z http://www.gesizakret.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Przyjeżdżając na dużej do Łęknicy polecam Pole namiotowe przy Mużakowskiej Agroturystyce CamperParku w Bronowicach niespełna 2 km od Łęknicy
Namiary Bronowice Partyzantów 12 tel. 693-493-453, 507 707 450 • GPS: x(E) 14o76’26’’ y(N) 51 o 55’79’’
na polu stoły z ławami do posiłków, odpoczynku. woda, toaleta, umywalka
Natrysk ciepła woda. Gaz zaplecze kuchenne lodówka stanowisko do zmywania naczyń, możliwość przyłącza poboru prądu

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.