Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

moto dla ojca


glacus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nieśmiało rozglądam się za motocyklem dla ojca, nie mogę się go zapytać co by widział w garażu bo muszę go postawić przed faktem dokonanym.

Tato od młodego miał WSK175 i sprzedał ją ze względów bezpieczeństwa jak bez żadnego przygotowania zaczołem na niej jeździć i za te pieniążki kupił mi encyklopedię (to ci troskliwy tatuś).

Od tego czasu na niczym nie jeździł opróczk kilku kułek na moim intruderze VS600(po prawie 20 latach) i wydawał sie mu nie stabilny, za ciężki, zbyt mało zwrotny o reszcie nawet nie piszę.

Myślę o czymś klasycznym (na Triumpha za mało kasy) najlepiej chłodzonym powietrzem, 500ka wystarczy. 

Budżet około 5000zł na sam motor, wiem że to mało ale nikt mi inny nie dołoży do tego gifta, a matka nie pochwali.

Wzrost ojca 172cm ułomkiem nie jest.

Sam posiadam motor i papier od roku, także wiedzy  i umiejętności jeszcze  brakuje, poradźcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podaje Tobie link do programu gdzie możesz zobaczyć jak osoba na podstawie wzrostu i długości nogawki wygląda na konkretnym motocyklu - motorcycle ergonomics.

http://cycle-ergo.com/

Możesz tam wstawić dane ojca i dowiesz się jak na konkretnym moto będzie wyglądał. 

Z racji tego, że jak przypuszczam jestem w wieku Twojego ojca to kierowałbym się raczej w kierunku jakiegoś klasycznego nakeda lub turystyka, a na końcu brałbym pod uwagę armature.

Wybrał bym to co przypomni ojcu młode lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Podaje Tobie link do programu gdzie mozesz zobaczyć jak osoba na podstawie wzrostu i długości nogawki wygląda na konkretnym motocyklu - motorcycle ergonomics.

http://cycle-ergo.com/

Możesz tam wstawić dane ojcz i dowiesz się jak na konkretnym moto będzie wyglądał. 

Z racji tego, że jak przypuszczam jestem w wieku Twojego ojca to kierowałbym się raczej w kierunku jakiegoś klasycznego nakeda lub turystyka, a na końcu brałbym pod uwagę armature.

Wybrał bym to co przypomni ojcu młode lata. 

Super strona . Nie wiedziałem że takie coś istnieje . Bardzo mi się to przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.