Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Prośba w ocenie Yamaha r6


cichy907

Rekomendowane odpowiedzi

Witam prosiłbym o porade, ocenę, fachowe spojrzenie okiem na o to moto http://otomoto.pl/yamaha-r6-motofrajda-M3852489.html  Przejrzałem forum odniośnie opini tego sprzedawcy no i musze powiedziec ze ogólnie ludzie sa zadowolenie z kupna tam swoich maszynek itd. jesli coś przegapiłem to prosiłbym o sprostowanie mojej wypowiedzi. Od razu powiem ze pierwsze ogledziny juz odbyłem tego moto i musze przyznac ze zrobiła r6 na mnie wrażenie motorek zadbany jak na zdjeciach, odpicowany jak na handlarza przystało. Motorek ma orginalne malowanie, wszystkie naklejki wydaja się orginalne można powiedziec igła aż dziwne że w takim super stanie. Co do stanu technicznego to tez nie mam zastrzezeń słychac trochę sprzegło ale wyczytałem ze często spotykana głosna praca tego sprzegła. Zero wycieków ładnie wkręca się na obroty oponki w stanie b.dobrym itd jedynie słaby aku miał ale to może wina długiego nie używania. Jako że r6 jest sprowadzona z włoch z takim przebiegiem aż dziwne i nie chce mi się wierzyc w to. Motocykl oglądałem z kumplem, który się troche objezdził na jednośladach ale prosiłbym was o opinie, otwarty jestem również na krytyke pomożcie bo mam mętlik w głowie. Pozdrawiam i dziekuje z góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężarki przy kierownicy ma nieoryginalne,rzuca się to w oczy,nikt ich nie wymienia bez potrzeby chyba że przy glebie się przyszlifują.

Tylna opona jest z rodzaju kiepskich za 50 ten model kupisz na allegro.Tak wygląda nieźle,pytanie jak na miejscu i jak jeździ.

Ja mam swoją do sprzedania nie wiele drożej już z wydechem leo,craszpadami i innymi pierdołami.A koleżanka ma trochę taniej niż ta R6 cbr f4i .W sumie moim i koleżanki motocyklem zdecydowanie lepiej się zainteresować.

Byłem kiedyś u nich oglądałem R6 ale ślady oleju z pod dekla,cały ogołocony do oryginału,opony niby fajne ale tylko na zdjęciach jak sobie policzyłem ile mam do dołożenia to było bez sensu.Coś jeszcze na pewno chłopaki dopiszą to przejrzysz na oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wygłąda na oryginał i całkiem spoko.Te ciężarki to jednak taki tjuning pod kolor motocykla,bo jednak śladów po przygodzie tak ze zdjęć ja nie widzę.Dla mnie bez sensu zmiana.Co do oryginalnej rury to akurat w tym modelu wygląda nie najlepiej.Tył opona z mety do wymiany bo ucieknie.

Jednak jak masz jakieś obawy co do r6 to ten model jakiś istotnych wad nie ma,śmiało kupuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężarki przy kierownicy ma nieoryginalne,rzuca się to w oczy,nikt ich nie wymienia bez potrzeby chyba że przy glebie się przyszlifują.

Tylna opona jest z rodzaju kiepskich za 50 ten model kupisz na allegro.Tak wygląda nieźle,pytanie jak na miejscu i jak jeździ.

Ja mam swoją do sprzedania nie wiele drożej już z wydechem leo,craszpadami i innymi pierdołami.A koleżanka ma trochę taniej niż ta R6 cbr f4i .W sumie moim i koleżanki motocyklem zdecydowanie lepiej się zainteresować.

Byłem kiedyś u nich oglądałem R6 ale ślady oleju z pod dekla,cały ogołocony do oryginału,opony niby fajne ale tylko na zdjęciach jak sobie policzyłem ile mam do dołożenia to było bez sensu.Coś jeszcze na pewno chłopaki dopiszą to przejrzysz na oczy.

 

Byłem tam z kumplem i nie jestem pewien czasem czy na zdjęciu jest stara jakaś opona bo ogólnie całkiem wyglądała w realu, odnośnie tłumika to nie przywiązuje na razie wagę do tego aż tak bardzo ale seria bardzo przyjemnie brzmi w tej r6. A ty kolego oglądałeś tą sama r6 czy ona była całkiem inna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wygłąda na oryginał i całkiem spoko.Te ciężarki to jednak taki tjuning pod kolor motocykla,bo jednak śladów po przygodzie tak ze zdjęć ja nie widzę.Dla mnie bez sensu zmiana.Co do oryginalnej rury to akurat w tym modelu wygląda nie najlepiej.Tył opona z mety do wymiany bo ucieknie.

Jednak jak masz jakieś obawy co do r6 to ten model jakiś istotnych wad nie ma,śmiało kupuj.

Dzięki za słowa otuchy :) rysek było kilka na prawym dekielku ale takich małych, wiec nie wiem jak się zapatrywać na dany egzemplarz. Mogę powiedzieć ze planuje w środę zajechać z kumplem i gotówka aby się przejechać itd zobaczyć czy warte to jest czegoś, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja niestety powiem, że oba gixer 750 k6 i k7 to były trupy, mimo, że na fotach wyglądały nieźle.

 

O oponę w R6 chodziło o to, ze to model do turystyka, a nie do lecenia 120 na kolanie.

 

Ja na Twoim miejscu mimo wszystko wolałbym moto od forumowicza, ale jak uważasz. 

 

Jak pojedziesz, to koniecznie daj mu w **** na 1 i 2jce do końca (2jka lubi wypadać - skutek gumowania), czasami po ostrzejszej jeździe jakieś wycieki mogą się pokazać. No i wiadomo standard procedura, pościągać owiewki, popatrzeć czy nic nie klejone, czy uszczelki oryginalne, coby silnik na silikonie nie był :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy ze skrzynią 1999 do 2002.Od 2003 jest mocna trzeba sie starać aby zajechać.Nie wiem czemu akurat do R6 tą łatke przyszyto a o tym że w gsr600 się sypie,w kawie 10 ,w sc59,fireblade,1200r sprzegło itd itp. to nikt nie mówi tylko cicho sza.

 

a ja niestety powiem, że oba gixer 750 k6 i k7 to były trupy, mimo, że na fotach wyglądały nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.