Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Maria i jej Kobaltowy Honzík czyli Honda XL 125 Varadero, Czaniec


imnariel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

w tym roku zaczęłam przygodę z motocyklami, w końcu na przednim siedzeniu :-). Póki co jestem beneficjentką nowych przepisów - jeżdżę na prawku kat.B.

 

Moje pierwsze wrażenie przy oglądaniu to "JAKI WIEEEELKII, czy ja dostanę nogami do ziemi?" 

Wtedy nie wiedziałam jeszcze jaki motocykl chcę jako pierwszy, ale ten zauroczył mnie już w pierwszej chwili!

 

Wielka radość z pierwszych kilometrów, pierwszej LwG, każdych kolejnych kilometrów, nawet z pierwszej parkingówy - kolega do tego momentu nie widział by się ktoś przy glebie cieszył  ;-)

 

Docelowo motocyklem chcę podróżować daleko i niespiesznie, ale do tego jeszcze długa droga nabierania doświadczenia (chociaż po 2 tygodniach już mi zaczęło brakować mocy np pod górkę to jeszcze się powstrzymam przed zmianą - Janek pali tyle co nic!).

W przyszłym roku głównie Polska a potem Europa i mam nadzieję, że dalej. 

 

W rubryce hobby wpisuję: jazdę po lesie na snowboardzie, CouchSurfing/Servas, kino niemaintreamowe.

 

Do zobaczenia na trasie,

Marysia

post-208430-0-05721200-1413276797_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy zarażoną motocyklami. Już teraz pójdzie z górki Następny krok to zrobienie "A".

Później będzie czas na kolejne motocykle.

 

 

Teoria zdana w poniedziałek 13.10 jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym roku wymienię kartonik(objeżdżenie się na Janku bardzo pomaga w kursie).

Ale jeszcze nie wiem w jaki deseń chcę coś następnego, każdy będzie palił też więcej, więc nie będę się spieszyć z nabyciem drugiego :-)

Ten jeszcze musi posłużyć do nauki, podróży i potem do nauki zachowania się w terenie - w końcu to brudas z zamiłowania!

 

Musiałem zobaczyć zdjęcie moto, żeby wiedzieć jak wygląda kobaltowy kolor;)

 

człowiek się całe życie uczy ;D

 

Pol@ --> nie takie przejęzyczenia się w życiu trafiały ;-) dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czemu piszesz "...ale do tego jeszcze długa droga nabierania doświadczenia..." ??

Ja po miesiącu wybrałem się n pierwszą dłuższą wycieczkę do okała Polski 3100km.

Czy to było szaleństwo to nie mi oceniać. Ale wiem że sporo się nauczyłem na tym wyjeździe :)

Za kilka dni mija 2 miesiące jak mam prawo do jazdy a ja już mam 4'500km przejechane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koleżanko, pierwszy dłuższy wypad masz już za sobą, jak ci się podobał Sosnowiec ?

Mam nadzieje że droga powrotna była bez kropli deszczu z nieba :) ?

Jak będziesz kolejny raz przejeżdżać przez Sosnowiec i znajdziesz ochotę na zwiedzanie to mogę wskazać kilka ciekawostek na zagłębiu wartych obejrzenia.

LwG i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie był pierwszy długi wypad ;D dwa tygodnie temu byłam w Kobielanach słuchać m.in. jak Roomyanek przejechała Alaskę :-)   http://africatwin.com.pl/showthread.php?s=230553a8e499700a8671b511428dfc76&t=14451

Jakby na to popatrzeć inaczej, to nie był w ogóle długi wypad :D te dopiero nadejdą!

W drodze powrotnej już nie padało i na szczęście nie musiałam stać w tych dwóch korkach na które mi się jeszcze udało natknąć.

 

W sumie to już nam z 1000 km stuknęło razem a Jankowi wczoraj na Równicy równo 17 000 mil :-)

 

Sosnowiec zwiedziłam cały ;-P ale pobieżnie, więc chętnie skorzystam z oferty zwiedzania, ale to już chyba w przyszłym sezonie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.