Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

4 października 2014- Zakończenie sezonu w miasteczku Twinpigs


Rekomendowane odpowiedzi

Z ostatniej chwili, co będzie:

- 3 kapele rockowo-bluesowe

- parada

- konkursy

- dyskoteka do wczesnych godzinnych porannych

 

Motocyklowe mistrzostwa Polski w jedzeniu hot-dogów:)

 

Można zamawiać noclegi w cenie 30zł od łóżka!

 

Impreza będzie bezpłatna, czyli wjazd za free!

 

Plakat wkrótce! 

 

Impreza odbędzie się bez względu na warunki pogodowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syki nie zapomnij skreślić 12 punkt.

Widzę, że muszę napisać dwa regulaminy: imprezy i Motocyklowych Mistrzostw Polski w jedzeniu hot-dogów :)

 

A jeśli chodzi o zakończenie sezonu? To na pewno zakończymy sezon bardzo długich wyjazdów :( Od 4 października będziemy zaliczać krótsze wypady, ta dammm :) Oczywiście sezon grillowy też zakończymy, ale tylko troszeczkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak braknie tych noclegów po 30 zł to będzie można przyjechać z namiotem? :)  :)  :)  :)

Nie wiem jak sprawa ma się z tanimi noclegami w więziennych celach, ale jeszcze jest hotel na terenie miasteczka, więc dla zasobniejszych dostępny. Namiotów nie ma gdzie rozbić, ale widziałem trzy indiańskie tipi :) Zawsze można przybić gwoździa przy stole :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden mały problem, mianowicie cele jak i teren Twin Pigs musimy opuścić przed otwarciem miasteczka czyli przed 9.

Tzn że dalsze odparowywanie promili musi być przeprowadzane na zewnątrz a nie wiem czy tam można gdzieś usiąść

czy zostaje tylko krawężnik. :huh:

Można przedłużyć pobyt ale trzeba zakupić bilet za 4 dyszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne newsy :)

 

Impreza zakończyć się ma dość wcześnie .... rano :)

Oczywiście noclegi są w celach - są one dość cywilizowane i mają własną łazienkę :)

Jeśli ktoś ma ochotę na warunki premium to może zamówić noclegi w hotelu, ale do kosztów doliczają wszystkie atrakcje miasteczka, więc będzie drożej.

No i smutna wiadomość, organizator prosi żeby nie wnosić na teren imprezy własnego alkoholu chyba, że w sobie :)

 

>>>Uwaga, uwaga<<<<

Proszę zacząć trenować żeby dobrze przygotować się do mistrzostw w jedzeniu hot-dogów ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko jeden mały problem, mianowicie cele jak i teren Twin Pigs musimy opuścić przed otwarciem miasteczka czyli przed 9.

Tzn że dalsze odparowywanie promili musi być przeprowadzane na zewnątrz a nie wiem czy tam można gdzieś usiąść

czy zostaje tylko krawężnik. :huh:

Można przedłużyć pobyt ale trzeba zakupić bilet za 4 dyszki.

A skąd wzięła się ta 9.00?

Z tego co wiem to była to 10.00, a pracujemy nad przesunięciem tej niegodnej dla motocyklistów godziny :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ta pani chyba nigdy nie piła i nie wie, że to środek nocy po imprezie :)

Wczoraj rozmawiałem z miasteczkiem i była inna mowa, zresztą pani ta tylko tam pracuje i nie jest organizatorem. Dobrze, że ci nie powiedziała, że musi doliczyć do noclegu bilet za atrakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.