Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Yamaha YZF czy Honda Varadero w 125...


pianim

Rekomendowane odpowiedzi

W zasadzie byłem zdecydowany na Varadero ale coś mnie tknęło i się zaczynam wahać... pomóżcie co lepiej by mi spasowało... w zasadzie jestem drobnej postury 60kg wagi ale wzrost 176cm. Miałem przez moment Honde CBR 125R ale wydawała mi się jakaś taka mała (niska), trochę dziwnie mi się na niej siedziało - nogi bardzo zgiete a jak na światlach podpierałem nogami to też jakoś tak dziwnie...

Wcześniej dosiadałem Rometa Divisiona 250 i tu taki respekt ten moto u mnie wzbudział a CBRka jakaś taka drobniutka się wydawała...

Mam upatrzoną Honde i Yamahe ale nie mam jak się do nich przymierzyć bo oba kawał drogi odemnie są a nie chciałbym jechać po któryś nadaremno...

Wiem, że pomoc taka o jaką proszę jest ciężka ale może ktoś coś doradzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://cycle-ergo.com/ - Ta strona może Ci pomóc w jakiś sposób, porównaj sobie oba motocykle. Nie wiem skąd jesteś, ale na pewno jest tutaj sporo osób, które poruszają się tymi motongami i dadzą się przymierzyć. Trzeba będzie podjechać, wiadomo, ale chyba warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny link, dzięki.

2 dni temu poświęciłem się i zrobiłem sobie przejażdżkę i przymierzałem się do obu moto. Wiaderko, choć od początku bardzo mi siępodobało i je chciałem, wydało mi się zbyt duże i wzbudziło we mnie lekki strach... co prawda po przejażdżce na nim strach minął ale wydaje mi się, że moto też trzeba dobrać do swoich gabarytów żeby nie wyglądał na nim jak chudy krasnal na wielbłądzie lub słoń na rowerku dla dziecka (nie obrażając nikogo) ...

Wybórł padł na Yamahe... teraz szukam w miarę przyzwoitej sztuki i już widzę, że nie będzie łatwo...

Dzięki.

 

p.s.

uzupełniłem profil bo tak brzydko było, że nie wpisałem "skąd".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.