Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Hello Everybody


Lancelotka

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji stanu, wieku i użytkowanego chopperka poszukuję friends do wspólnego spędzania wolnego czasu, nie tylko w weekendy ale również w tygodniu popołudniami. Konkretnie chodzi mi o krótkie lub dłuższe rekreacyjne przejażdżki (w sensie prędkości średniej poniżej 120 km/g oraz średniej odległości ok. 100 km) w gronie statecznych chopperowców, którym życie miłe, którzy nie muszą się niczym popisywać, niczego udowadniać, niczym nie szpanować, lubią wypić fikuśną kawę i zjeść tuczące ciasteczko (tudzież herbatę i placek po węgiersku) w dobrym towarzystwie nowo poznanych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chodz choperowcem nie jestem poruszam się sportem bo taka jazda  mnie kręci popisywanie udawanie szpanowanie nie ma tu nic do rzeczy bardziej jazda chopperem stała się modą co drugi mój sąsiad ma teraz coś z takich sprzętów kupił bo inny ma i nie może być gorszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji stanu, wieku i użytkowanego chopperka poszukuję friends do wspólnego spędzania wolnego czasu, nie tylko w weekendy ale również w tygodniu popołudniami. Konkretnie chodzi mi o krótkie lub dłuższe rekreacyjne przejażdżki (w sensie prędkości średniej poniżej 120 km/g oraz średniej odległości ok. 100 km) w gronie statecznych chopperowców, którym życie miłe, którzy nie muszą się niczym popisywać, niczego udowadniać, niczym nie szpanować, lubią wypić fikuśną kawę i zjeść tuczące ciasteczko (tudzież herbatę i placek po węgiersku) w dobrym towarzystwie nowo poznanych  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam się i ja. I chętnie dołączę do klubu "spokojnych". Lubie sobie turystycznie poprzymulać :)

 

Kurde, bez obrazy dla kogokolwiek ale to ciekawe że jest tak wiele osób które lubią spokojnie pojeździć a jak z chłopakami piszemy że spokojny wypad organizujemy to nikt nie jest chętny... Śmiało! 80km/h tam jesteśmy. 80 to może przesada ale więcej niż 100 raczej nie latamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.