Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

potrzebny silnik yamaha 535 kardan dla niepelnosprawnego


arsi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,mam powazna potrzebe ,potrzebuje silnik na wal kardana 535 popniewaz mam  quad co prawda chinskiego terminatora  prZeprawke i czesto uzywam go do prac domowych na swoim gospodarstwie a poruszam sie na wozku inwalidzkim i czasami siadam na niego i pomagalem sobie nim odsniezacz czy przywiesc drzewo z lasu czy tez jezdzic na zakupy ,a teraz sinik znowu padl poniewaz wymienilem juz czwarty raz cylinder i tlok ktory pada nawet po pelnym dotaciu ,wada jest to iz ten omplet kosztuje tylko 200zl (cylinder i tlok z pierscieniami nowy) i jest to zwykle chinskie badziewie i tyle,wiec kolega mi powiedzial ze mozna wykozystac silnik z yamahy 535 i on mi to wszystko przerobi tylko potrzebuje silnik z osprzetem by mogl dzialac i przystosuje mi to do moich potrzeb iniepelnosprawnosci wiec bardzo prosze o pomoc w tej sytuacji was forumowiczow i motocyklistow moze cos wymyslicie lub znacie kogos kto cos takiego moze miec w przystepnej cenie i bede czekal na odpowiedz,dziekuje i pozdrawiam,moj email [email protected]post-208450-0-62280900-1406706775_thumb.

post-208450-0-62280900-1406706775_thumb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z biegiem wstecznym?

Wolałbym zainwestowac w jakiegoś markowego sprzeta niz robić przerobke moto na qułada czy odwrotnie.

Koszta nie małe duzo roboty i własnie brak wstecznego, sam chciałem robić takiego sprzeta do odsnierzania i szalenst po polach ale za cholere nie chce mi sie co chwile wypychac sprzeta a nie zawsze do przodu da sie jechac:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.