Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Suzuki V-strom DL 1000 - Chełm Śląski


PCX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, już wieki tutaj nie gościłem, ale po tym jak moja Diversionka 4 lata temu zmieniła się w stos powyginanego metalu, nie z mojej winy, to rodzina skutecznie wybiła mi z głowy jednoślady.
Jednak nadszedł ten czas i albo zdążyli już zapomnieć, albo po prostu przeszły im już obawy. 
 
W każdym razie, szukam motocykla, coś spokojnego, raczej uniwersalnego niż szybkiego, nadającego się w dalszą podróż.

Przeszukując internety, natrafiłem na takie ogłoszenie:
http://olx.pl/oferta/suzuki-v-strom-dl-1000-CID5-ID5oeRd.html#e66ca899b4
 
136301945_1_1000x700_suzuki-v-strom-dl-1

Zasadniczo, szukałem mniejszej, 650 ccm odmiany tego modelu, ale cholera, ten motocykl wygląda genialnie! a i te kilka dodatkowych KM też nie zaszkodzi. Jestem świadom, że po takiej przerwie, nie będzie lekko przyzwyczaić się do tak dużego motocykla, ale metodą małych kroczków powinienem sobie dać radę, nie chcę znów zaryzykować wypadku.

W każdym razie, chodzi o to, że z mechaniki (zwłaszcza jednośladowej) jestem laik, ostatnie moto kupiłem od znajomego, więc sprawdzać go nie musiałem i służyło mi wiernie.

Może ktoś z forum zna właściciela tego jednośladu, albo ma jakieś informacje na temat tego konkretnie egzemplarza? lub jest ekspertem w dziedzinie Suzuki i potrafi po samych zdjęciach określić, czy gra jest warta świeczki.

Za każdą odpowiedź z góry dziękuje, może jeszcze w tym sezonie będzie mi dane pośmigać na 2oo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.