Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wie ktoś może, czy do Varadero XL 125 2004r znajdę stopkę centralną? Oryginalnie mocowana jest boczna, na allegro nic nie znalazłem. Orientuje się ktoś, czy pasowałaby jakaś z innego modelu/marki?

Nie tylko allegro istnieje  ;)  http://www.moto-akcesoria.pl/nozki-centralne-do-honda-varadero-125,p,11301

                   nieco taniej  :)  http://www.bs-motoparts.com/en/centre-stand/centre-stand-sw-motech-honda-varadero-125-04-14-i3976-10063-0.htm          

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ci centalna? tak bardzo chcesz ją mieć czy tak bardzo ci może być potrzebna? ja mam centralną a najchętniej bym ją wykręcił (tyle że śruby są za bardzo zapieczone i jak próbowałem to zrobić to zaczęły się obrabiać więc spasowałem). Nie używam centralnej. Sądzę że na bocznej stabilniej stoi i jest bezpieczniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o garażowe naprawy, poza tym na podwórku mam na razie dość miękki teren, boję się trochę żeby boczna stopka nie weszła w piach i na bok nie poleciał, zawsze podkładam jakiś kawałek deseczki. Na asfalcie nie robi różnicy, ale chętnie kupiłbym, gdyby ktoś mi za 200-250zł porzucił :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje siedząc na moto, też leję pod korek B) . Centralka używana w garażu, bo jest tam troszku sprzętu, auto, skuter, moto, rowery, opony, jak miejsca mało, to nie będę na bocznej stawiał. "Na mieście" centralki się raczej nie używa, ale jak jest jeszcze miękko na podwórku, to faktycznie lepiej ją mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tankuje siedząc na moto, też leję pod korek B) . Centralka używana w garażu, bo jest tam troszku sprzętu, auto, skuter, moto, rowery, opony, jak miejsca mało, to nie będę na bocznej stawiał. "Na mieście" centralki się raczej nie używa, ale jak jest jeszcze miękko na podwórku, to faktycznie lepiej ją mieć.

Jak tankujesz siedząc na moto nie blokują Ci dystrybutora?? Raz na mnie nawet PanKasowy wyleciał bo już myślał, że "zrywke" zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tankujesz siedząc na moto nie blokują Ci dystrybutora?? Raz na mnie nawet PanKasowy wyleciał bo już myślał, że "zrywke" zrobie

 

Nigdy mi się takie coś nie przytrafiło, na całe szczęście, bo nie wiem jakbym zareagował. ; ) U mnie(na wsi)ostatnio prosili o te 3 grosze, które przelałem, ale to nowa kasjerka była, może dlatego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.