Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Małe zmiany w działach "Bezpieczny Motocyklista" i "Prawo Jazdy"


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zastanawiamy się z działem moderacyjnym nad drobnymi zmianami w działach wymienionych w tytule tematu.

Padła propozycja, żeby do działu " Bezpieczny Motocyklista" podpiąć subforum "Technika Jazdy".

Jest to chyba sensowna propozycja. Jakby nie było im lepsza technika jazdy, tym większe bezpieczeństwo na drodze i mniejsze zagrożenie dla innych użytkowników z naszej strony(oczywiście w dużym uproszczeniu) ;)

 

Do działu Prawo Jazdy chielibyśmy podpiąć subforum Przepisy Ruchu Drogowego.

Często w tym dziale pojawiają się pytania związane z zasadami poruszania się w ruchu drogowym, więc miejsce chyba dobre.

 

Chcemy poznać Wasze zdanie, dlatego pojawił sie ten temat.

 

Oczywiście planujemy stworzyć ankietę odnośnie moderowania tych działów, ale chcemy zapytać już tutaj czy np. koledzy Brojler, YogiSC i MisterTwister chcieliby pobawić się w moderację?

Wydajecie się być wręcz idealni do pełniania tej funkcji :)

 

Pozdrawiam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja niestety musze podziękować za to wyróżnienie, niestety w sezonie szkoleń mam bardzo mało czasu wiec nie ogarnę moderowania działu, ale w miarę możliwości służę pomocą.

Rozumiem :)Przyjąłem do wiadomości :)

 

Popieram zmiany w celu połączenia subforum do podanych działów

Pierwszy głos jest ;)

 

Jestem za. Szczególnie subforum Technika Jazdy byłby jak dla mnie na miejscu. Czasem coś tam tworzę a potem nie bardzo mam się tym gdzie pochwalić :P

No to teraz będziesz mógł szaleć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.