Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rumunia 2014


piotrekb82

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich! szukam chętnych na wyjazd do Rumunii.

Wyjazd 22.06 - 02.07 ok. 3200 km przez sapanta sighisoara bicaz bran targoviste pitesti węgry i słowację oczywiście transalpina trasa transforgarska

 

Mamy w planie około trzystu kilometrów dziennie do czterystu maks bo jestem bardziej nastawiony na zwiedzanie niż na przejechanie jakieś tam wielkiej liczby kilometrów chcę mieć z tej wyprawy więcej wspomnień niż tylko droga czy autostrady. Więcej szczegółów pod nr.692479735 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Witam wszystkich! szukam chętnych na wyjazd do Rumunii.

Wyjazd 22.06 - 02.07 ok. 3200 km przez sapanta sighisoara bicaz bran targoviste pitesti węgry i słowację oczywiście transalpina trasa transforgarska

 

Mamy w planie około trzystu kilometrów dziennie do czterystu maks bo jestem bardziej nastawiony na zwiedzanie niż na przejechanie jakieś tam wielkiej liczby kilometrów chcę mieć z tej wyprawy więcej wspomnień niż tylko droga czy autostrady. Więcej szczegółów pod nr.692479735 lub [email protected]

 

Wybieramy się  chyba 20.5  w 3-moto, więcej info.502392374 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Witam wszystkich! szukam chętnych na wyjazd do Rumunii.

Wyjazd 22.06 - 02.07 ok. 3200 km przez sapanta sighisoara bicaz bran targoviste pitesti węgry i słowację oczywiście transalpina trasa transforgarska

 

Mamy w planie około trzystu kilometrów dziennie do czterystu maks bo jestem bardziej nastawiony na zwiedzanie niż na przejechanie jakieś tam wielkiej liczby kilometrów chcę mieć z tej wyprawy więcej wspomnień niż tylko droga czy autostrady. Więcej szczegółów pod nr.692479735 lub [email protected]

 

Przepraszam pomyłka 20.6 .info jw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie dałoby rady wyrzucić tego wyjazdu na sierpień? wtedy ja planuje (wcześniej urlopu nie będzie, a w lipcu jeszcze mam obrone...), ale nie tak późno jak piotrek, raczej pierwsza połowa. 

Również trasa "zwiedzająca", jeden motocykl, dwie osoby, nocowanie pod namiotami- jak się zmieści to i gitarę weźmiemy :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.