Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Ostatnio w gazetach i na allegro coraz bardziej widać kaski GIVI, a mając sentyment do akcesoriów bagażowych GIVI zainteresowałem się również kaskiem. W tym sezonie przymierzam się więc do zakupu kasku szczękowego GIVI Modular X.08 za 599,- bo cena wygląda całkiem nieżle i bardzo prosił bym o opinie. Proszę również o info czy warto pojechac do sklepu Bikespace w Katowicach na ul. Krakowską? Ponoć mają bardzo duży wybór kasków jak i również innych części i akcesoriów - przynajmniej tak twierdzą przez tel. Będę wdzięczny za info, ponieważ zawsze to wycieczka na parę godzin i kilometrów.

 

Pozdrawiam

PRL

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Kask chyba made in Taiwan, sprzedawany jako francuski Astone Sun Visio, wloski GIVI Modular X.08, niemiecki Probiker KX4. A w oryginale Zeus 3000, wg mnie najlepszy, bo sprzedawany z dodatkowa dluzsza szyba i zaslepkami, dzieki ktorym latwo przeksztalcisz go w jeta. Tylko w tej postaci niedostepny w Polsce

Kask byl fajny w 2009 gdy wchodzil na rynek. Uzywam w wydaniu Astone, ale drugi raz bym nie kupil. Nieznany poziom bezpieczenstwa, odkleil sie styropian od skorupy i skrzypial,poza tym ok.

Blenda i szczeka dzialaja bez zarzutu, wykonanie ok, ale wg mnie nie wart swojej ceny

Idac po bandzie cenowo chyba wybralbym LS2 (SHARP****), a ciut dokladajac mozesz miec Nolana N90 lub 91. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 

co do kasku to opinia względna

najlepiej przymierzyć i zobaczyć czy pasuje 

co do poziomu bezpieczeństwa to się nie zgodzę z Moto studentem bo każdy musi mieć atest ece 22-05. Ja będę w tym sklepie w tym tygodniu bo sam jestem ciekamy co to za wynalazki te GIVI. Co do kufrów to oczywiście znam, używam i polecam co do kasków... się okaże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.