Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

czy jest szansa na przedsezonowy egzamin w word ?


yamaha-sija

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 159
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

no i was wszystkich zaskoczę, byłam dziś w wordzie w Katowicach i są wcześniejsze egzaminy na kat A  zaczynają się od 15 marca :)  w którym biorę udział więc trzymać kciuki bo niedużo mi już zostało, niby blisko a tak daleko, teraz muszę podzwonić po szkołach kto już wybudził z zimowego snu gladiusa, godzinka na placu nie zaszkodzi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i was wszystkich zaskoczę, byłam dziś w wordzie w Katowicach i są wcześniejsze egzaminy na kat A zaczynają się od 15 marca :) w którym biorę udział więc trzymać kciuki bo niedużo mi już zostało, niby blisko a tak daleko, teraz muszę podzwonić po szkołach kto już wybudził z zimowego snu gladiusa, godzinka na placu nie zaszkodzi

A tu patrzymy i w marcu 20 cm śniegu.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz znając moje szczęście w życiu wcale bym się nie zdziwiła ale z tego co widziałam dziś rano w pogodzie akurat do 15 tego marca nie przewidują opadów śniegu. A nawet jak spadnie to i tak chce próbować, mam nadzieje ze mi się uda i będę mogła normalnie legalnie zacząć sezon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie egzaminator nawet pochwalił, że jako jedyny miałem swój kask + rękawice. I miał do mnie "pretensje" że się wypierdoliłem, bo miałem wrażenie, że bardzo chciał żebym zdał. Zastanawiał się czy dopuścić jednego chłopaczka, który był ubrany w krótkie spodenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem przy hamowaniu awaryjnym przy końcówce jest kostka, a raczej jej brak i chyba wpadłem na jakąś dziurę w nawierzchni (albo najechałem na linie i koło się poślizgnęło). położyłem motocykl przy końcówce. Ani mi, ani motocyklowi się nic nie stało także reszta kontynuowała egzamin na tym samym sprzęcie. Drugim razem już to wziąłem pod uwagę i tak nie szalałem, nie hamowałem tak gwałtownie.

 

P.S. Widzę, że tu mowa o WORDZIE w Kato, ja zdawałem w Bytomiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.