Skocz do zawartości

Zdjęcie

Otwarcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2014

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
131 odpowiedzi w tym temacie

#21 Fredi CBR1100XX

Fredi CBR1100XX

Polerant felg

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 304 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 26 styczeń 2014 - 10:53

Znowu rozpier...l jak w zeszłym roku. Co za mendy, nic nie może być normalnie w tym kraju. LWG

" ale jedno wiem po latach,            "żyj z całych sił                   "idź własną drogą

prawdę musisz znać i ty                i uśmiechaj się do ludzi      bo w tym cały sens istnienia

zawsze warto być człowiekiem      bo nie jesteś sam"              żeby umieć żyć"

choć tak łatwo zejść na psy ..."

#22 viper63

viper63

Tańczący ze szmatkami

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 482 postów
  • SkądHindenburg/Oberschlesien

Napisano 29 styczeń 2014 - 03:56

12-13.04.2014 XI Zlot Gwiaździsty im. Księdza Ułana Zdzisława Jastrzębiec Peszkowskiego Jasna Góra 2014, Częstochowa. Organizator: Stowarzyszenie Międzynarodowy Motocyklowy Rajd Katyński, tel.: 0-22 635 06 71, 0-506 284 816, e-mail: wiktorwegrzyn@yahoo.com - Prezes Wiktor Węgrzyn, www.rajdkatynski.com

#23 viper63

viper63

Tańczący ze szmatkami

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 482 postów
  • SkądHindenburg/Oberschlesien

Napisano 29 styczeń 2014 - 03:59

Ja wubieram sie na JGore 13 04 2014 w tamtym roku tez bylem i bylo duzo motorow a co do dnia 27 04 2014 kazdy ma wybor LwG

do zobaczyska na Jasnej Gorze

#24 onkel pyjter

onkel pyjter

Polerant felg

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 328 postów
  • SkądRybnik

Napisano 29 styczeń 2014 - 04:31

Mam nadzieję, że z corocznej mszy na Św. Annie nie zrobi się nigdy podobny cyrk jak z tą Częstochową.

#25 Anasazi

Anasazi

Easy Rider

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 699 postów
  • SkądRuda Śląska

Napisano 29 styczeń 2014 - 06:08

Anna jest duzo lepszo niz Czestochowa wg mnie. Rok temu bylo fajnie mokro :) A jo w meshu przyjechol :)

#26 MisterTwister

MisterTwister

http://motosilesia.com.pl/

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1027 postów
  • SkądZabrze

Napisano 29 styczeń 2014 - 07:23

Ja w tym roku Annabergu nie odpuszczę, choćby nie wiem co! 

Postanowiłem w tym roku zaliczyć jak najwięcej imprez. 

#27 LBG

LBG

Tańczący ze szmatkami

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów
  • SkądGl

Napisano 31 styczeń 2014 - 06:34

Anna jest duzo lepszo niz Czestochowa wg mnie. Rok temu bylo fajnie mokro :) A jo w meshu przyjechol :)

Kaj tam mokro? Trza było iść na łobiod i kołocz, potym przestało padać.

pzdr
LB
"To nie najmocniejsze gatunki przetrwają, ani nie te najbardziej inteligentne, ale te, które najlepiej przystosowują się do zmian."
- Karol Darwin

#28 victoryMP

victoryMP

Szlifierz kolan

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2270 postów
  • SkądRadzionkow

Napisano 02 luty 2014 - 10:18

Czestochowskie spotkania motocyklistow od wielu lat jak pamietam byly to spotkania na rozpoczecie seaonu.

Pozniej zaczela sie polityka,a kiedy zlot zorganizowano na mazurach bo sie jakis tam facet obrazil to juz jest szczyt.

zawsze mozna na msze(rozpoczecie sezonu) pojechac w inne jeszce fajniejsze miejsce.

pozdrawiam.

#29 LBG

LBG

Tańczący ze szmatkami

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów
  • SkądGl

Napisano 02 luty 2014 - 01:10

Mnie zloty/spędy nie pociągają, a zwłaszcza parady, jak muszę w nich jechać. Znacznie ładniej parada wygląda z "zewnątrz". Więc jadę się pomodlić i to godzinę wcześniej, żeby bez tłumu przyjechać na miejsce. Tak samo Pielgrzymka Motocyklistów na Górę św. Anny.

pzdr
LB
"To nie najmocniejsze gatunki przetrwają, ani nie te najbardziej inteligentne, ale te, które najlepiej przystosowują się do zmian."
- Karol Darwin

#30 maro-m10

maro-m10

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 23 luty 2014 - 05:30

jezdze tam od lat ale juz sam niewiem kiedy jechać by cwaniakom w piórka nie dmuchac.

#31 Fredi CBR1100XX

Fredi CBR1100XX

Polerant felg

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 304 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 01 marzec 2014 - 06:32

Dla rozwiania wątpliwości polecam strony : http://motozjazd-czestochowa.pl/www.rajdkatynski.com. Kto był pomysłodawcą i pierwszym organizatorem Zlotu Gwiaździstego ? Popatrzcie też na różnicę w nazwach

" ale jedno wiem po latach,            "żyj z całych sił                   "idź własną drogą

prawdę musisz znać i ty                i uśmiechaj się do ludzi      bo w tym cały sens istnienia

zawsze warto być człowiekiem      bo nie jesteś sam"              żeby umieć żyć"

choć tak łatwo zejść na psy ..."

#32 LBG

LBG

Tańczący ze szmatkami

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPip
  • 593 postów
  • SkądGl

Napisano 01 marzec 2014 - 07:58

zawsze mozna na msze(rozpoczecie sezonu) pojechac w inne jeszce fajniejsze miejsce.

pozdrawiam.

np. Wilkowyje/Tychy

pzdr
LB
- Karol Darwin

#33 victoryMP

victoryMP

Szlifierz kolan

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2270 postów
  • SkądRadzionkow

Napisano 03 marzec 2014 - 07:19

np. Wilkowyje/Tychy

O - i tu masz racje,

zadnej polityki, wspaniala atmosfera,ksieza z tej samej gliny co my.

Bylem dwa razy w Wilkowyjach i jesli tylko deszcz mnie nie przestraszy to przyjade.

Pozdrawiam i innych zapraszam.

#34 maly203

maly203

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 31 postów
  • Skądskl

Napisano 10 marzec 2014 - 06:30

ja jestem z miasta swietej wiezy i mimo ze jansa gore widze z okien swego domu to udzial bralem tylko raz

wiecej mi zajmuje wyprowadzenie motocykla z garazu niz dojazd na blonia jasnogorskie hehe

przychodze obejrzec motocykle bo w paradzie jechac sobie nie wyobrazam kurde takie turlanie sie w takim stadzie to masakra jakas hehe

kazdy z nas jest drosly i ma swoj rozum jedni potrzebuja taniej rozrywki wiec przyjada zjedza kielbase wypija piwko i wroca do domu inni potrzebuja modlitwy i blogoslawienstwa i dla nich najwazniejsza jest msza jeszcze inni wykorzystuja okaze by spokac sie i pogadac z ludzmi z calej polski

ostatnie lata to jest cyrk

wkurza mnie to bo idea zlotu gwiezdzistego siega czasow przedwojennych pzniej pojawil sie pan wegrzyn i zaczal robic zamieszanie

smutne jest to ze ludzie mu na to pozwolili

poczytajcie troche poszukajcie w historii w necie

kazdy zdrowo myslacy czlowiek kiedy pozna fakty zrozumie ze pan wegrzyn chce zniszczyc cos co siega tradycja do czasow przedwojennych

kwestia tego ze paulini z jasnej gory nie chca odprawic mszy nie chca dac blogoslawienstwa nie chca poswiecic motocykli to juz wogole pozostawiam bez komentarza

kosciol miesza sie do polityki i odwrotnie prezydent wtraca sie w sprawy kosciola a my motocyklisci dostajemy rykoszetem

kurcze no chyba nie tedy droga

#35 victoryMP

victoryMP

Szlifierz kolan

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2270 postów
  • SkądRadzionkow

Napisano 11 marzec 2014 - 05:35

Ttam gdzie jest cos fajnego,zawsze znajda sie tacy ktorzy chca tozepsuc, zniszczyc.

Co do kleru juz sie wypowiadalem(ich obowiazkiem jest sluzenie wiernym)

Nic dodac nic ujac.

LWG

#36 SzaryPB

SzaryPB

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów
  • SkądBytom

Napisano 12 marzec 2014 - 10:06

dlatego ja wyląduję niedaleko Częstochowy z okazji rozpoczęcia sezonu Intruderów i jest planowany wypad na Jasną Górę w sobotę 26 dla trzeźwych

#37 szeryf226

szeryf226

Motostudent

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 76 postów
  • Skądkatowice

Napisano 14 marzec 2014 - 10:18

Chyba zamieszanie jak w tamtym roku...

Marcinku jakie zamieszanie ????? bedziesz dwa razy i juz hehehehe

#38 lemar89

lemar89

Motostudent

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 93 postów
  • SkądWodzisław Śląski, Bogunice

Napisano 15 marzec 2014 - 07:44

Mam nadzieję, że z corocznej mszy na Św. Annie nie zrobi się nigdy podobny cyrk jak z tą Częstochową.

O co chodzi z tą Częstochową?

#39 maly203

maly203

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 31 postów
  • Skądskl

Napisano 17 marzec 2014 - 08:59

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze

#40 bosmantom

bosmantom

Podglądacz

• Użytkownicy
  • Pip
  • 14 postów
  • SkądŚląsk SPS

Napisano 18 marzec 2014 - 11:38

No ładnie jaja z tą komercjalizację spotkań motocyklistów. Ja będę jechał i to może u

da mi się zebrać jeszcze kilku znajomych.... więc mam nadzieję że poznam jeszcze kilkudziesięciu :)

Pozdrawiam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych