Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Otwarcie sezonu motocyklowego Częstochowa 2014


Rekomendowane odpowiedzi

Czestochowskie spotkania motocyklistow od wielu lat jak pamietam byly to spotkania na rozpoczecie seaonu.

Pozniej zaczela sie polityka,a kiedy zlot zorganizowano na mazurach bo sie jakis tam facet obrazil to juz jest szczyt.

zawsze mozna na msze(rozpoczecie sezonu) pojechac w inne jeszce fajniejsze miejsce.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie zloty/spędy nie pociągają, a zwłaszcza parady, jak muszę w nich jechać. Znacznie ładniej parada wygląda z "zewnątrz". Więc jadę się pomodlić i to godzinę wcześniej, żeby bez tłumu przyjechać na miejsce. Tak samo Pielgrzymka Motocyklistów na Górę św. Anny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja jestem z miasta swietej wiezy i mimo ze jansa gore widze z okien swego domu to udzial bralem tylko raz

wiecej mi zajmuje wyprowadzenie motocykla z garazu niz dojazd na blonia jasnogorskie hehe

przychodze obejrzec motocykle bo w paradzie jechac sobie nie wyobrazam kurde takie turlanie sie w takim stadzie to masakra jakas hehe

kazdy z nas jest drosly i ma swoj rozum jedni potrzebuja taniej rozrywki wiec przyjada zjedza kielbase wypija piwko i wroca do domu inni potrzebuja modlitwy i blogoslawienstwa i dla nich najwazniejsza jest msza jeszcze inni wykorzystuja okaze by spokac sie i pogadac z ludzmi z calej polski

ostatnie lata to jest cyrk

wkurza mnie to bo idea zlotu gwiezdzistego siega czasow przedwojennych pzniej pojawil sie pan wegrzyn i zaczal robic zamieszanie

smutne jest to ze ludzie mu na to pozwolili

poczytajcie troche poszukajcie w historii w necie

kazdy zdrowo myslacy czlowiek kiedy pozna fakty zrozumie ze pan wegrzyn chce zniszczyc cos co siega tradycja do czasow przedwojennych

kwestia tego ze paulini z jasnej gory nie chca odprawic mszy nie chca dac blogoslawienstwa nie chca poswiecic motocykli to juz wogole pozostawiam bez komentarza

kosciol miesza sie do polityki i odwrotnie prezydent wtraca sie w sprawy kosciola a my motocyklisci dostajemy rykoszetem

kurcze no chyba nie tedy droga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.  jest ktoś kto by wziął osobę 1 do Częstochowy

myślę że zawsze znajdzie się jakieś miejsce, pytanie tylko kiedy? :)

 

Ja planuję jechać 13go o 8mej tak jak dwa lata temu spod Szafrana (M1 Czeladź hotel Szafran koło BP). Jeśli ktoś chętny to zapraszam. Każdy mile widziany. Prędkość dopasowana do grupy,

Pisz trasę, którędy chcesz jechać. Ja lecę z Zabrza więc chyba nie podrodze ale może ktoś się dołączy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.