Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

BMW K 1200 LT


zbych47

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem tego forum, prosze więc o wyrozumiałość w odczytywaniu moich wpisów.

Do rzeczy. Jest do sprzedania BMW K 1200 LT 1999r z przebiegiem ok. 40 000 km., w przyzwoitej cenie. Sprzedawca udziela gwarancji

na 1m-c. ewentualnie na 1000km., a za niewielkie pieniądze można wykupić gwarancje na pełny rok. Gwarancja obejmuje między innymi przebieg,

bezwypadkowość itd.

Pytanie moje czy warto go kupić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem nowym użytkownikiem tego forum, prosze więc o wyrozumiałość w odczytywaniu moich wpisów.

Do rzeczy. Jest do sprzedania BMW K 1200 LT 1999r z przebiegiem ok. 40 000 km., w przyzwoitej cenie. Sprzedawca udziela gwarancji

na 1m-c. ewentualnie na 1000km., a za niewielkie pieniądze można wykupić gwarancje na pełny rok. Gwarancja obejmuje między innymi przebieg,

bezwypadkowość itd.

Pytanie moje czy warto go kupić. 

Bez zdjęc, ogłoszenia, ceny itd,, nie jesteśmy w stanie Ci pomóc. 

Co do samego motocykla, dużo o nim zostało już powiedzine, to sprawdzona maszyna, ma swoich zwolenników i przeciwników, zależy czego oczekujesz.

Podaj wiecej info, nie tylko o tym jaką gwarancję daje sprzedawca.. Zreszta, 15 letni motocykl turystyczny z przebiegiem 40k km? Nie żebym coś podejrzewał, ale....  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłi przebieg jest faktycznie oryginalny (to bylby faktycznie rodzynek), to ta maszyna dopiero jest świeżo dotarta ;) ale uważaj an handlarzy w beemkach robią sporo przekrętów jak zreszta w każych motocyklach.

 

Najlepiej zapodaj zdjęcia i info na forum tutaj i na forum bmwmotoklub - tam napewno doradzą wiele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.