Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Jakie spodnie wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam.

 

Wiem, że jestem nowy i tak się wcinam z nowym tematem ale mam problem. Wszyscy pytają o kask, kurtkę, kombinezon czy buty ale nie widzę tematu o spodniach :) Szukam czegoś ciekawego dla siebie, ale wszystko co widzę jest w nudnych wzorach albo fasonach. Macie może jakieś propozycję ciekawych spodni, ale w cenie do +- 500zł? Jutro wybiorę się dodatkowo do Motohybridu w Zabrzu i do Outletu w Piekarach, ale chciałbym wcześniej zaczerpnąć jakiejś opinii, czego miałbym szukać. Bo modeli jest pełno, ale w tym przedziale cenowym raczej nic ciekawego i tu mam problem ;)

 

Na razie zastanawiałem się nad Adrenaline Block II albo Adrenaline Adventure, ale może ktoś podsunie jakiś ciekawszy pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no to już jest ciekawe...ciekawe czy w Motohybrydzie albo Intermotorsie to dostane..

 

Edit. W Intermotorsie tego nie ma :/ w Hybrydzie tez...

 

Jak już coś się podoba to nie ma tego w sklepie nigdzie :D

 

Edit 2: ale za to znalazłem je na 4ride z Katowic, w dodatku taniej o 30 zł niż na Allegro! hmmm z tego co widzę, to mają taniej nawet niż Outlet IM :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a co Ty masz zamiar w tych gaciach wyczyniać? Jest sporo tego na rynku i na różne okazje.

Na winkle i tor niema jak skóra i slidery, na drogę tekstylne miękkie lekkie i wygodne z doczepianymi sliderami, na co dzień aby nie podpaść między ludźmi nawet specjalne jeansy. Można zanabyć wszystko i w różnych cenach, wzmacniane, przeciwdeszczowe, z membranami i dopinanymi ochraniaczami a nawet takie z frędzelkami dla ,,kowbojów'' na czopkach. Myślę że najpierw powinieneś się zastanowić co jest ci potrzebne i czy ma to być fabrycznie nowe. Piszesz że na skórę cię nie stać, ale używane skórzane gacie lub całe kombinezony można będzie teraz kupić po okazyjnych cenach od forumowiczów i na aledrogo bo ludzie przed zimą uciekają z gratami z szaf aby wiosną kupić nowe lub inne. Bywają rzeczy jak z pod igły bo nie wielu paraduje w tym na co dzień naprawdę tanio...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tor się nie wybieram, więc przeznaczenie 90% miasto. Wiem, że jest milion możliwości konfiguracyjnych, ale byłem ciekaw czy w cenie +- 500zł, dostanę coś bardziej oryginalnego niż zwykłe czarne tekstylne portki.

 

A używek nie chcę kupować, bo nie chcę wchodzić w czyjeś przepocone jajka.

 

Byłem po prostu ciekaw czy wy, jako doświadczeni znacie może jakieś modele, które jakoś odróżniają się od szarej większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może niepotrzebnie się wcinałem ale nie pomogę Ci w wyborze bo na ogół latam w tym w czym chodzę ew. kurtka Arlen Ness skórzana buty i rękawice nocą lub w niepogodę ale innym będzie łatwiej Ci coś doradzić. Kiedyś miałem kilka par spodni kupowanych  pod albo razem z kurtką ale były skórzane. Z ciekawości zajrzałem na Alledrogo i otwarła mi się strona z samymi nowymi spodniami, w tym tekstylnymi i jeansami na moto w cenach nie przekraczających 5 stów , tak że jest w czym wybierać.

Masz rację, sam również nie ubrał bym czyichś przepoconych gaci, kupuj więc nowe, a im bliżej zimy tym ceny powinny być niższe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kto wam każe chodzic w czyiś przepoconych gaciach? są przeciez pralki a w najgorszym razie 5aSec, poproście o dodatkowe parowanie w okolicach jajec i starczy tych spodni jeszcze dla waszych dzieci.

a nowe spodnie jak chcez kupic to ktoś , chyba Iceman, mądrze napisał ze idz do sklepu pomierz dziesięc/sto modeli i potem kup to samo na allegro.

albo ostanio znajomy mi gadał, że Ola Su ma spore obniżki na ciuchach w Pitstopie wiec moze napisz do niej albo po prostu zajedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłem się obkupić i pojechałem do 4ride, niestety dziś mieli zamknięte :( ale pomyślałem, że niedaleko jest moto-akcesoria więc zobaczę co tam mają ciekawego.. Niestety nic ciekawego nie mieli na miejscu a jedynie na zamówienie na wtorek - nietypowy rozmiar ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam szukam spodni w tych samych kryteriach co Ty. Jeśli pogoda dopisze to może w poniedziałek albo wtorek sobie podjade do tego 4ride bo ceny mają faktycznie ciekawsze niż na allegro :) Zresztą kiedyś coś u nich nawet kupowałem, sporo towaru mają i miła obsługa :)

[edit]
zastanawiam się też nad Adrenaline RAM (mam kurtkę z tego modelu) i niby spasowałby komplet, ale nie jestem do nich jakoś przekonany. Ktoś coś o nich wie może ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodnie za 500zł ze skóry oferuje Tschul, są miejsca gdzie można je przymierzyć, ja mam kurtkę z tschula i bardzo sobie chwale, już 2 rok w niej jeżdżę, przeżyła ślizg i nic a nic się z nią nie stało. Dużo spotkałem użytkowników Tschula i też są zadowoleni, więc ja polecam w 100%  :D


Co do rebelhorna, to miałem rękawice z rebelhorna i to była najgorsza rzecz jaką w życiu miałem, beznadzieja 100%, wymieniłem na rękawice z alpinestarsa które były 50zł droższe i serio nie do porównania, zresztą chyba nie ma gorszych rękawic niż te z rebelhorna xD 

Ozone przymierzałem, to szału nie było, ale podobno nie rozlatują się więc śmiało można kupować. 
Co do adrenaline to mam buty od nich i jestem bardzo bardzo zadowolony z nich. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.