Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Cmenatrz na własne życzenie


zapaśnik

Rekomendowane odpowiedzi

Coś około 20 na wiślance (zawiść) od wisły za lotosem na prostej przed elektrownią doszło do wypadku z udziałem Pana na czarnej yamaszce. Wyprzedzał jak najęty i trafił na tira. Tir chciał wyprzedzac , auto przyspieszyło, tir znow chciał na prawy ( z migaczem ) ale Pan na yamasze wyprzedzał prawym pasem. Tablice SR, łysy gość, 28 l. Okryty czarnym workiem jeszcze chyba leży. Leciał w jakiejś grupie a świadek na motocyklu jechał z jakąś babką. Motocykliści jacys tam stawali i pewnie pytali co i jak. Od 2h zablokowali trase i objazdy jakoś ciągną. Genialny pomysł aby wyprzedzać prawą stroną TIRa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak...zona i dwuletni synek czekał....................mieszkamy obok siebie....zawsze gdy słyszałam wieczorem jak wracał na moto..myslałam dzięki Bogu ..nic sie nie stało

Już pewnie wiedzą co sie stało :/ szkoda żony i dzieciaka jak i go ale co jak co wszędzie gadają że prawą się nie wyprzedza... Nawet na autobusach są znaki że nie wolno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po czyjej stronie leży wina spowodowania wypadku, ale o ile mi wiadomo to wyprzedzanie po prawej stronie na drodze o dwóch pasach ruchu w jednym kierunku jest dozwolone.Natomiast kierowca TIRA miał obowiązek zasygnalizować zamiar zmiany pasa ruchu i dopiero po upewnieniu się w lusterkach że nikomu nie zajedzie drogi wolno mu było wykonać manewr...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znajomy powiedzial mi jak bylo " Chcial wyprzedzic auto ( nie bylo jeszcze widac moto ) i puscil migacz na lewy pas ale osobowka przycisla, a on puscil migacz na prawy pas a on mu sie nie ukazal w lusterku i przycisl co spowodowalo uderzenie w dolną belke tira i rozwalenie jej. I że wcześniej wyprzedzał jak głupi " Ale teraz to juz nie wazne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.