Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Wypadek Tychy!


mareksmx

Rekomendowane odpowiedzi

Mieszkam niedaleko i wracając ze szkoły też widziałam ten motocykl ale było już po fakcie stał na chodniku widziałam tylko że SBL
Pan z garażu mówił mi o tym dzisiaj że stało się to koło 12 i w sumie dowiedziałam się że jakaś kobita go uderzyła i że najpierw przyjechała straż potem policja a na końcu pogotowie -.- Polska mądry kraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończył? ha Masz nadal a wypadek był z twojej winy i przykro mi że sie połamałeś dość porzadnie gościu mam dobre info i nie masz nawet prawka nie wysyłaj mi wiadomości bo koło dupy mi to lata a na twoim miejscu wogóle bym sie nie udzielał bo takie kity to możesz walić gościom w przedszkolu ale nie mnie więc nie ciulaj Skorpion85 nie łykaj wszystkiego jak młody pelikan bo to że ktoś jeździ motocyklem nie wyklucza go z grona czarnych plew i zasrańców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy słowo przeciw słowu. Nie chodzi o łykanie wszystkiego. Po prostu na tym forum kilkukrotnie obsmarowywano komuś dupę aż do czoła gównem, a potem nagle okazywało się że jednak nie było tak jak wszystkim wmawiano. Odnośnie śmigania na moto, staje się to coraz bardziej popularne i coraz więcej widać ludzi na drogach którzy moto powinni oglądać wyłącznie w katalogu. Nie wiem skąd masz informacje o Rafale, nie znam typa, ale wychodzę z założenia że nie ma powodów by nie wierzyć komuś na słowo. Co by nie było życzę kierowcy eRki zdrowia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO Frenzy: 

 

dlaczgo piszesz gdzie R.... pracuje i smarujesz mu d... . masz kompleksy czy co???

wkur... cie to spox... to na stopie priv... policja jest od tego aby ocenic czy ma zakaz prowadzenia czy tez nie... i

czy ma prawko... nie wyprzedzaj faktow... a ze masz dobre info... to do fbi sie przyjmij... spoko gosciu z niego... znam go osobiscie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid
Jeżeli chcesz się wypowiadać na forum, to zaczynasz od przywitalni, a nie zakładasz konto żeby bronić kolegi, co jak co ale troszkę kultury by się przydało. 

Rafał, polecam to samo. 

Koledzy z forum nie spinajcie się, bo 2 konta założone wczoraj to trzeba brać przez sito ^.- 

Jeżeli to Ty faktycznie, to zdrowia życzę, bo w takich sytuacjach kiedy ktoś jest ranny jakoś mało mnie interesuje czyja wina :P 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O skutkach jazdy bez uprawnień można poczytać w innym wątku tego tematu. Dziewczyna w Jaworznie uszkodziła trzy samochody i może mieć spory problem finansowy przez długi, długi czas.

 

Niezależnie od wątków o wycieczkach osobistych zdrowia życzę. Tego fizycznego i jeśli rzeczywiście była to jazda bez uprawnień psychicznego też.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.