Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

opinia na temat RSV


Ree

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi że coraz bardziej zbliża się moment zmiany sprzęta, a w oko wpadła mi ostatnio Aprilia RSV, to miał bym pytanie o opinie odnośnie tego wozidła.

Najbardziej liczył bym oczywiście na wypowiedź jakiegoś użytkownika, a jeśli ktoś ma jeszcze jakieś odniesienie do VFR 800 V-TEC to już w ogóle super :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niestety nie pomogę. Miałem okazję jechać na RSV 1000 mile z 2000r. Na motocyklu czujesz się jak zawodnik moto gp ;) Zawias w tym motocyklu jest taki że wpadasz w winkiel z mega precyzją, a na wyjściu otwierasz i wychodzisz w ekspresowym tempie z winkla. Dla mnie zawias i prowadzenie RSV ma lepsze niż K4 1000 które mam w tej chwili. Jedyne jest specyficzne i jedni to lubią a drudzy nie to to, że trzeba dobrze operować międzygazem, a jazda np. po rondzie to jazda na pół sprzęgle, bo przy tak niskich obrotach trochę szarpie. Weź też pod uwagę że RSV na której jeździłem potrafiła skotłować w mieście średnio 12l/100km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę nauczyłem się operować V-ką, bo mimo że słaba to moja SV-ka też lubi tracić przyczepność przy redukcji i nie jedno rondo podniosło mi ciśnienie. Jeśli chodzi o spalanie to właśnie na różne opinie natrafiłem począwszy od 5 przy spokojnej jeździe do 12 jak ciśniesz, co mi się średnio podoba.

Nsf niestety ale nakedy mi się nie widzą.

Turbo a masz może jakąś więdzę, jak się podróżuje plecakowi? bo tu też trafiłem na różne opinie a nie chciałbym by żona mnie przeklnęła po wyjeździe z garażu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci konkretnie o RSV 1000R mille to z góry mówie że typowo turystyczne wypady odpadają... a jesli chodzi o plecaka to już tym bardzie, znajomy tym śmigał.

Poza tym to juz jest naprawde porządna zapierdalaka i to dosłownie tak że ja bym sie na prawdę zastanowił na twoim miejscu bo wydaje mi sie że nie tego szukasz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Haja, i Kasia mnie puści z torbami jak się dowie że to samo co mo Bastek... XX mi się jakoś średnio widzi, czyli zostanie pewnie VFR.

Dla Twojej to by było zupełnie nie na ręka bo by nie wiedziała który z nas podjeżdża :P

Poza tym to nie znudziło Ci sie już ? :D

A tak poważnie to ta VFR-a 800 to byłby naprawde dobry wybór, strasznie fajne sprzety, mocy Ci juz nie będzie brakowac nawet z plecaczkiem ;) i nawet mi sie podobają :)

Już za 13k kupisz jakiś fajny egzemplarz z 2002-2003 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem kupić VTR SP1 albo RSV, ale ważnym czynnikiem była wygoda mojej pasażerki. W SP1 tragedia, RSV siedzenie lepsze ale też mocno średnio a więc te sprzęty musiałem skreślić. Teraz śmigam na K4 1000 i to chyba najwygodniejszy sport dla 2 osób, przynajmniej ja z plecaczkiem tak stwierdziliśmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.