Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motobox Bielsko UNFRIENDLY


zygmuncik

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym opisać moją sytuacje z firmą MOTOBOX z Bielska. lecą w kulki z kupującym, obiecują cudowne terminy naprawy to wielka ściema!
kupiłem tam Bmw f650 z 1998 roku z 18000 przebiegu.
przed kupnem obiecał regulacje i czyszczenie gaźników, ogólne przygotowanie do sezonu.
oczywiście, przetarli gaźniki z zewnątrz.
oleju z silnika wylałem 1 litr. był ultra czarny
ale od początku. kupiłem zarejestrowałem wyjechałem. a po 1,5h dzwoniłem do nich ze stacyjka się zepsuła. coś pękło w srodku i się przekręciła cała. przyjechali busem i gadka że to moja wina i że to jest ich dobre serce że naprawiają.
czekałem 4 dni. wymienili jakąś sprężynkę.
przyjechałem po raz kolejny do nich, odebrałem moto i jadę do mojego mechanika na wymiany pozakupowe.
po 20 minutach moto stoi, aku rozładowane (ponoć nowe). zadzwoniłem i znowu że to już nie ich sprawa, ale w końcu przyjechali. znowu 4 dni serwisu, regulator napięcia padł. dzwonie do nich i mówią że kupili oryginalny z BMW że będzie jutro i montują.
odebrałem moto, dojechałem do mechanika pomierzył napięcia i co? regulator najtańszy z allego, już zje**ny.
dziękuje za takie moto.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90% motocykli w Polsce niezależnie od wieku ma 15tys.km. Te które mają 30-40tys.km, to już podejrzana sprawa, a te powyżej 50tys.km to już szrot :lol:

O Motoboxie słyszałem różne opinie, sam też miałem z nimi styczność i po skromnych doświadczeniach zapomniałem o ich istnieniu :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o serwis moto w Bielsku, to polecam V-MOTOR od Zbyszka (Grażyńskiego). Serwisowałem u niego parę sprzętów i naprawiał takie usterki, z którymi inni sobie nie radzili, przy przystępnych cenach i w przyjaznej atmosferze (kto zna Zbyszka, ten wie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.