Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Zlot (Jastrzębie, Rybnik, Wodzisław) ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Planuje ktoś może jakiś zlot czy przejażdżkę ? Chętnie bym dołączyła ( może gdzieś w pod koniec marca albo w kwietniu ? ). Niestety nie jeżdżę na motorze, tylko na motorowerze ;) Jestem jeszcze za młoda, ale marzy mi się w przyszłości Harley Davidson <3 Na razie muszę zadowolić się tym co mam. Jednakże, nie powiem, niby tylko motorower, ale sprawie dużo radości. Wkurza mnie czasami, że jeździ wolno, ale jakoś to przeżyję ;) Zimą był przerabiany, więc podobno jeździ o wiele szybciej. Nie mogę go teraz przetestować, bo akurat jestem chora... Widziałam niedawno motocyklistę - a było dosyć zimno - i to aż radość... Zobaczyć kogoś na jednośladowcu :D Ja to po prostu kocham xP

Aj... rozpisałam się trochę nie na temat ;) Wybaczcie xP

Więc... Jeśli ktoś organizowałby jakiś zlot, czy tylko przejażdżkę, to piszcie ! Dziękuję i pozdrawiam xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam niedawno motocyklistę - a było dosyć zimno - i to aż radość... Zobaczyć kogoś na dwuśladowcu :D Ja to po prostu kocham xP

Mogłaś zatrzymać kolege motocykliste i powiedzieć mu że ma "źle zbieżność ustawioną" skoro dwa ślady zostawia za sobą...

A co do zlotów jest temat i warto tam zaglądać jak chcesz wiedzieć co się dzieje. Wystarczy czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednośladowcu* - zagalopowałam się xP

Ale z drugiej str przecież są quady :P

A co do zlotów jest temat i warto tam zaglądać jak chcesz wiedzieć co się dzieje. Wystarczy czytać.

Szukałam i czytałam, ale większość jest albo z zeszłego roku (czy nawet dużo wcześniej) albo nie te miasta, do których mogę jechać xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziecko kochane a co na to twój tata?

Tata jest jak najbardziej za xP Znając życie weźmie samochód i pojedzie z całą rodziną - niby na wycieczkę - mnie pilnować :D

Chodzi mi raczej o to, żeby po prostu zobaczyć inne motocykle, ogólnie obrania motocyklistów. Sama wł kompletuję swój strój na motor. Wszystko prawie jest z czarnej skóry ^^ Mam w domu 2 skórzane kurtki, 1 różowa - taka całkiem na motor, typowo sportowa :( Ale niestety różowa... Dlatego w niej nie jeżdżę... Specjalnie kupiłam jeszcze czarne, skórzane glany ^^ Muszę jeszcze zaopatrzyć się w czarne rękawice, spodnie i kask ;/ Myślę, że po wypłacie rodziców kupię te rzeczy :D Kask na pewno, bo aktualnie pożyczam od taty, czasami od babci, ale ona ma taki typowo na skutery ;/

Aj... znów trochę nie na temat się rozpisałam xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 kwietnia w Tychach rozpoczęcie sezonu :-)

Tychy ? Trochę daleko ;(

18 marca W Skrzyszowie ...topienie marzanny .... to chyba u ciebie :-)

W co do Skrzyszowa... To nwm czy pojadę, bo jakoś nie specjalnie przepadam za tutejszymi ludźmi. Znam wielu, ale po tym, jak zmieniłam szkołę, większość się na mnie - z nie wiadomych powodów - obraziła :?

Raczej wybiorę się do J-bia - 24 marca

Z tego co piszą, ciekawie się zapowiada :D

W Gołkowicach, albo Godowie - nie pamiętam dokł. był zlot w zeszłym roku xP Było na co patrzeć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że jeszcze ktokolwiek jeździ na motorowerze tj na motorze o zaniżonej pojemności. A nie tylko skuterki skuterki. Naprawdę wielu na takich zaczynało (Kadet, Komarek, Żak, Jawka, Ogar...) aż łezka się kręci jak na te zdjęcie patrzę.

Do zobaczenia na zlocie lub w trasie.

PS Dziś był prawie zlot, tzn oldtimer-bazar w Katowicach - jednak nikogo na motorku tam nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mogłaś zatrzymać kolege motocykliste i powiedzieć mu że ma "źle zbieżność ustawioną" skoro dwa ślady zostawia za sobą...

A co do zlotów jest temat i warto tam zaglądać jak chcesz wiedzieć co się dzieje. Wystarczy czytać.

yyyy motocykl zawsze zostawia dwa ślady, każdy motocykl ma tendencję do wężykowania co wynika z jego budowy a nie zle ustawionej zbiezności:P.

nie widzialem jeszcze "prosto jadącego" moto:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.