Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Dobry serwis na śląsku


Siwy00

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym przygotować swój motocykl do sezonu i poszukuje dobrego serwisu na śląsku. Chciałbym zrobić m.in regulacje zaworów i synchronizacje przepustnic.Szukam równiez kogoś dobrego od zawieszeń.Kogo możecie polecić w 100 %? Z gory dzięki. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci ze taką aktualnie ma na serwisie wymieniał jedną lagę bo była po strzale przy okazji uszczelniacze i całą resztę łożysko głowki ramy i silnik bo panewki dwie głowne padly i miał mocowanie do ramy urwane więc spawać nie warto bo w tym modelu jak wiesz sam silnik jest ramą:)

Więc bez obaw dzwoń i przywoź mu go a napewno będziesz zadowolony:) nr wysle na prv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podpinam, chcę to samo zrobić w moim Hornecie 99r wiec trza gaźniki wyczyścić, przy zaworach podłubać.. itp. itd. ogólnie możecie mi powiedzieć ile może to mniej więcej kosztować, bo chciałbym wiedzieć mniej więcej na co się nastawiać, a też nie chce sie dać, że tak brzydko powiem.. wydymać ;p

No i im bliżej Zabrza tym lepiej bo trzeba jeszcze przetransportować to moje kochanie xp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podpinam, chcę to samo zrobić w moim Hornecie 99r wiec trza gaźniki wyczyścić, przy zaworach podłubać.. itp. itd. ogólnie możecie mi powiedzieć ile może to mniej więcej kosztować, bo chciałbym wiedzieć mniej więcej na co się nastawiać, a też nie chce sie dać, że tak brzydko powiem.. wydymać ;p No i im bliżej Zabrza tym lepiej bo trzeba jeszcze przetransportować to moje kochanie xp

Kolego w Zabrzu masz kilka warsztatów, w ilu już się dowiadywałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się podpinam, chcę to samo zrobić w moim Hornecie 99r wiec trza gaźniki wyczyścić, przy zaworach podłubać.. itp. itd. ogólnie możecie mi powiedzieć ile może to mniej więcej kosztować, bo chciałbym wiedzieć mniej więcej na co się nastawiać, a też nie chce sie dać, że tak brzydko powiem.. wydymać ;p

No i im bliżej Zabrza tym lepiej bo trzeba jeszcze przetransportować to moje kochanie xp

mniej więcej 400-500zł

Transport z Zabrza u nas masz gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.