Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

zestaw dysz do gaźników K&N


thrillco

Rekomendowane odpowiedzi

jako że wywołali mnie do tablicy to wyjaśniam: bandzior 600 98' z modyfikacjami: dynojet stage 1; filtr powietrza KN; pełny układ wydechowy Laser. Bandzior miał power ale nie wyrywał z siodła ;) spalanie o ok.1-1,5l więcej niż średnia na ten model; poprawa w zakresie średnich obrotów; odczucia z jazdy niezapomniane :D no i efekty dźwiękowe bajka - ryczał jak "lyter" :P na luzie odcinke miał przy ok.10tyś/obr - elegancko strzelał z rury, czasem puścił marchewę ... więcej grzechów nie pamiętam :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tylko pytam ;) bo jak pewnie wiesz lub nie, to nie ma sensu wydawać na to kasy jak sie nie ma jakiegoś "markowego wydechu" lub przynajmniej sportowego filtra bo to nic nie da.

Ja mam w Hayce dynojeta + sportowy filtr K&N + wydech microna 4w1 i powiem że czuje sie tą moc i różnica jest odczuwalna i tak jak Kasia napisała spalanie jest większe średnio o 1l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupno sportowego filtru to nie problem, gorzej z wydechem, 4w1 jakos mi sie nie podoba, a tanie wydechy do iksa nie sa.

dodatkowo Ty i Kasia macie Dynojety, a ja pytam ciagle o dysze z firmy K&N.

Dynojety maja 3 rozne stage. K&N spotkałem tylko w jedne.

http://allegro.pl/zestaw-dysz-do-gaznikow-honda-cbr-1100-xx-97-98-i1973483669.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja go kupiłem z 4w1 a co do cen wydechów to wiem o czy mówisz...

Co do tych konkretnych dysz K&N to nie moge sie wypowiedzieć bo sam nie miałem z nimi styczności i szczerze powiem że nie pamiętam żeby któryś ze znajomych miał takowe, choć cena nie odstrasza więc jeśli sportowy filtr dla Ciebie to nie problem to bym zaryzykował :) a wydechy czasami można fajne wyrawać na allegro - używki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.