Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Pytanie do prawdziwych motocyklistów


Dangerous

Rekomendowane odpowiedzi

Dorze że taki Chudów mamy.

Wyobraź sobie że go nie ma.

Widzisz tą pustkę czwartkowego popołudnia ??

Te watchy motocyklistów szwędające się bez celu i ze złości przejeżdżające babcie przechodzące na pasach !!

Widzisz tych zawiedzionych lanserów podcinających sobie zyły ??

Tych zasmuconych młodzieńców, tudzież dziewcząt, którzy nie nawiazali kolejnej nowej znajomości.

Dobrze że taki Chudów mamy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorze że taki Chudów mamy.

Wyobraź sobie że go nie ma.

Widzisz tą pustkę czwartkowego popołudnia ??

Te watchy motocyklistów szwędające się bez celu i ze złości przejeżdżające babcie przechodzące na pasach !!

Widzisz tych zawiedzionych lanserów podcinających sobie zyły ??

Tych zasmuconych młodzieńców, tudzież dziewcząt, którzy nie nawiazali kolejnej nowej znajomości.

Dobrze że taki Chudów mamy. :lol:

malo powiedziane!!

BARDZO DOBRZE ZE GO MAMY. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jest to trochę wkurzające, bowiem pisze,udziela się itd. np dziewczyna lat nie wiem, przykładowo 16-17 ( albo i mniej czy więcej ) i twierdzi że "kocha" moto i chętnie się wybierze z kimś na przejażdżkę ! przy czym nie ma pojęcia tak naprawdę czym jest ten pojazd

Moze jeździ z kumplami i nie musi do konca wiedziec czym jest ten pojazd i znać go od strony technicznej mysle ze KOCHA JAZDE NA MOTO :P o to tu chodzi :) I marzy o swoim sprzęcie :) Po za tym nigdy sie nad tym nie zastanawialem :P a poznanie ludzi no nie ukrywam ze fajnie poznac ludzi ktorzy smigaja chociazby dzieki forum :D bo zwieksza sie liczba ludzi z ktorymi mozna polatac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum jak forum, dużo ludzi poznałem dzięki temu i co najważniejsze często się spotykamy i latamy.

Przydatne tematy znajduję, głupoty tez lubię poczytać.......

Większość rzeczy została już napisana, więc trzeba wiedzieć jak szukać.

A Bezsensowne wątki zakładają najczęściej nowi, chcący zaistnieć........ w jakiś sposób, w realu raczej się nie spotykają...... od razu można się kapnąć że o moto nie mają większego pojęcia.....

A z tego co widzę nie tylko ja mam takie wrażenie....

Ogólnie forum, potrzebne, ludzie spoko, poważna ekipę do polatania można znaleźć, zagospodarować czas

A wszystko związane z tym co naprawdę kochamy !MOTÓRY! -i tu jest cały sens

LwG

pozdrowienia i szacun dla wszystkich Pasjonatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a kim my jestesmy ? :)

Moze tez lanserami ?

Tez sie lansujemy przejezdzajac ulicami ? ;)

A co to jest bycie motocyklista:) ?

Nie chce nikogo obrazac... :)

Ale wszyscy motongi pochowali ... Dosc spora liczba osob porusza sie tylko w wwekendy badz miescie;)

Sam nie wiem ? ;) Albo Ci na Er Sixach , Er łonach .. w czarno-zielonych kombinezonkach A zreszta, ide po 0,5;) sie napic

A tak w ogole pochwale sie dzisiaj polecialo moto na warsztat maja zerknac co z nim co wymienic trzeba:)

Najwyzej bede szukal 2 ramy hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a kim my jestesmy ? :)

Moze tez lanserami ?

Tez sie lansujemy przejezdzajac ulicami ? ;)

A co to jest bycie motocyklista:) ?

Nie chce nikogo obrazac... :)

Ale wszyscy motongi pochowali ... Dosc spora liczba osob porusza sie tylko w wwekendy badz miescie;)

Sam nie wiem ? ;) Albo Ci na Er Sixach , Er łonach .. w czarno-zielonych kombinezonkach A zreszta, ide po 0,5;) sie napic

A tak w ogole pochwale sie dzisiaj polecialo moto na warsztat maja zerknac co z nim co wymienic trzeba:)

Najwyzej bede szukal 2 ramy hehe ;)

o nieeeeeeeeee ja nadal śmigam i do końca sezonu daleko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy jezdzi w zielonej kamizelce.

Nikt nie przekracza dozwolonej prędkości i nikt nigdy nie odkręcił.

Nikt nie przeciska się w korku.

Mamy to piękne forum, na którym można poruszyć każdy temat.

Życie jest piekne.

Co jeszcze można dodać?? :D

i oczywiście wszyscy zaczynali od Gs 500:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Mam pytanie, owszem jestem nowa,dlatego zwracam się z zapytaniem do "rekinów" tego forum : Jak często macie przyjemność komunikacji hmmm... że tak nazwę naprawdę zainteresowanych tematem motocyklowym ? Pytam o to ponieważ,czytając w większości postów , (też PW ) mam wrażenie obecności treści całkiem nie dotyczącej pasji motocyklowej a wręcz "matrymonialnej". Ja to nazywam troszkę inaczej, zwłaszcza odnośnie kobiet, mniejsza z tym. Mam po prostu czasem wrażenie, że to jakieś "dzieci" piszą,które zwyczajnie szukają znajomości płci męskiej lub odwrotnie damskiej który jest w posiadaniu moto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.