Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Motocykl to dla mnie...


Anasazi

Rekomendowane odpowiedzi

ten ktory skonstruowal motocykl niezdawal sobie sprawy z tego ilu ludzi uszcesliwi.

dzieki motocyklowi poznalem tylu wspanialych ludzi,zobaczylem swiat z calkiem innej strony,

mam nadzieje ze doczekam starosci :excl: ,i bede wspominal piekne chwile spedzone na moto ,wraz z wnukami :)

ogladajac zdjecia.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocykl dla mnie to pasja,hobby i swego rodzaju odskocznia od szarej rzeczywistości :D wiele poznanych osób i wiele wspolnie przejechanych kilometrów składa sie na to że bardzo ciężko było by z tego zrezygnować :) motocykla jak tylko pogoda pozwala używam na codzień łącząc przyjemne z pożytecznym :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazistowskie poglądy :ph34r: mam nadzieje że użyte jako synonim :)

Dla mnie to tylko urządzenie ułatwiające poruszanie w mieście.

Absolutnie nie mam nazistowskich poglądów żeby nie było, chociaż jakby wujek adi wrócił to elektrociepłownia oświęcim pochłonęła by pare szumowin, a parada równości by się w jednym pociągu zmieściła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Sposób na ucieczkę od rzeczywistości, szybki środek transportu gdy trzeba cuś załatwić i niezawodny sposób na wkurw...nie małżonki gdy go dosiadam albo wspomnę o nim w salonie czy przy obiedzie... ;):D (bidulka boi się że w końcu się zabiję, nie wie tylko że złego starucha i diabli nie biorą...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób na ucieczkę od rzeczywistości(...)

Jak mnie ludzie pytają co widzę w jeździe na motocyklu zawsze im odpowiadam, że wtedy człowiek jest naprawdę wolny. Zaraz potem muszę tłumaczyć, że nie mam tu na myśli ogranego schematu w filmach w którym główny bohater jeździ po całych stanach.

 

Bycie wolnym na motocyklu oznacza, że nie ma miejsca na myśli, emocje, jesteś tylko ty i droga, nic więcej. Nie można sobie pozwolić na chwilę zapomnienia tak jak to często się robi przy jeździe samochodem kiedy gra fajna nuta, trzeba być cały czas skupionym, skoncentrowanym. Nie myślisz wtedy o pracy, szkole, dziewczynie, długach, problemach. Myślisz o jeździe i przez ten czas jesteś naprawdę wolny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Im dłużej jeżdże- tym bardziej zapierdzielam .

Im bardziej zapierdzielam- tym mniej myślę o tym smutnym jak pizad świecie.

Im mniej myślę -mniej się boję i szybciej zapierdzielam.

Im szybciej zapierdzielam tym bardziej jestem wolny i naładowany.

 

Boję się że kiedyś nie wrócisz - słowa mojej żony.

 

Chyba tylko one nie pozwalają pewnej granicy przekroczyć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam. Czym to dla was nie jest motocykl.... Nasuwa mi się jedno pytanie od czego chcecie być woli? Szare życie, długi problemy? Cóż to za przykrości macie w życiu. Chcecie być wolni.. sprzedajcie mieszkanie/dom, zostawcie rodzinę, rzućcie pracę. Wtedy naprawdę będziecie wolnymi... Wolnymi od wszystkiego.

Motor jest to urządzenie składające się z około 500000 części, mniejszych, większych z których każda może zawieść. Dlatego motor głównie służy do straty czasu i pieniędzy dbając, czyszcząc, remontując, aby nic nie zawiodło. Po drugie motor to maszyna do wkurwiania innych ludzi:

- tym, że mnie stać

- tym, że tak hałasuje

- tym, że nie stoję w korkach

- tym, że jestem szybszy

- tym, że laski mdleją jak podjeżdżam.

No właśnie moto służy do rwania lasek na ta tak zwaną wolność, a właściwie wibrację. W sumie powiedzmy sobie szczerze gdyby nie kobitki to moto był by zbędny, a rak zamiast wsypywać pigułki do drinków zmiękcza się panne rundką na moto. W końcu powierza Ci swoje zdrowie, życie, a i bariera bliskości zostaje przełamana bo moze się całkiem legalnie przytulić i nie tylko ;).

Wracając do tematu... jest wabikiem na płeć piękną i lokatą oszczędnościową, bo gdybym miał płacić za sex to bym, nic nie miał nawet moto, poszedłbym z długami najprawdopodobniej.

PS Powyższa wypowiedź nie stanowi jedynej, słusznej prawdy objawionej.Jest jedynie luźną syntezą myśli, jej autora, związanych z tematem wynikłej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.