Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Nowy serwis aukcyjny tylko do motocyklistów


Abstynent

Rekomendowane odpowiedzi

Tak więc już jest :) Uruchomiłem dzisiaj serwis aukcyjny skierowany tylko i wyłącznie dla motocyklistów, więc jeśli ktoś chętny zapraszam do wystawiania aukcji. Jeśli temat zostanie uznany za podłą reklamę to proszę usunąć :(

Jak nie to proszę komentować:)

http://www.motoaukcje.eu

Pozdrawiam,

Drzewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia ;)

Dzięki :)

mhhh skorzystam raczej.

czyżbym był pierwszy ? :)

jakiś bonus na wejściu może eee?

Jako pierwszy wystawca jak nakjbardziej :) Jakby coś to pisz do mnie :)

Ja byłem już wczoraj ;) ale tam nic nie było ....

Powolutku pojawiają się aukcje, więc zapraszam jak najbardziej. Na początku zwłaszcza wystawiających :D

Pozdrawiam,

Drzewo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przenieś smary do łańcucha z akcesorii do materiałów eksploatacyjnych...taki mały szczególik ;)

Faktycznie coś głupio to wyglądało. Poprawiłem już i dodałem dział usługi motocyklowe

- Transport motocykli

- Import motocykli

- Ośrodki szkolenia

- Wypożyczalnie

- Oględziny motocykla

- Serwis i naprawa

- Zimowanie motocykla

- Wynajem garażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby były konkretniejsze części bo nie bardzo wiem gdzie mozna by wystawić lagi na sprzedaz bo nie ma tematu typu zawieszenie hehe ale stronka fajna z czasem sie dopracuje :) napewno bede obserwatorem jak bede chcial cos kupic i napewno wystawie cos jesli bede chcial sprzedac :) pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było jakby były konkretniejsze części bo nie bardzo wiem gdzie mozna by wystawić lagi na sprzedaz bo nie ma tematu typu zawieszenie hehe ale stronka fajna z czasem sie dopracuje :) napewno bede obserwatorem jak bede chcial cos kupic i napewno wystawie cos jesli bede chcial sprzedac :) pozdrawiam

Będą wkrótce części :) Pewnie w ten weekend.

Może warto pomyśleć o opcji komentarzy osób oglądających motongi. żeby igła nie okazała się igłą (ale wrzuconą do zbiornika)

Pomysł wart rozpatrzenia, chociaż wiadomo - dla jednego dobry motocykl, dla innego ruina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.