Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Kawasaki ER6f czy Yamaha Diversion f


masło

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Prosze o porównanie dwóch motocykli ich własciwosci jezdnych, żywotnosci silnika, uwag w użytkowaniu. Obecnie posiadam Rometa R250 (prosze sie nie śmiac :blink: ) ale jako świerzak posłuchałem rad na forach i nie zaczynałem od dużych pojemnosci a tylko na rometa było mnie poprostu stać. Tak czy siak po przejechaniu 4000 km mój rometek zdecydowanie jest już za wolny, więc powoli przymierzam się do zakupu nowego już prawdziwego motocykla. Sposród szerokiej oferty nowych motocykli wybór padł właśnie na te dwa. W grę wchodzi równierz Honda Shadow "Black Spirit" ale to zupełnie inna klasa motocykla. Motor ma być nowy, bo z maszyną jak z kobietą im mniejszy przebieg tym lepiej (mozna sie dotrzeć) nie znam sie na mechanice wiec wole oszczędzic sobie dodatkowych wydatków i stresów. Moto będzie uzytkowane gównie w mieście, ale weekendowe wypady jak najbardziej przewidziane. Aha i zapomniałem o plecaczku :D Mam też zamiar 2 raz do roku wybrać sie w dalszą podróż. Czy do takich motocykli mozna dołozyc boczne kufry i czy bardzo utrudnia to prowadzenie maszyny? Z tad też opcja Hondy Shadow. Za wszystkie rady z góry wielkie dzieki!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa ma dwa gary a yamaha cztery więc co dłużej pożyje jest oczywiste.Yamaha do motocylka nowego dawała jakiś pakiet turystyczny.Do divery można dać fajną szybę turystyczną kufry i jedziesz gdzie chcesz.Dla mnie wybór był by oczywisty.Kawa jest bardziej miejska honda za wolna.Z divery większa uciecha na prostej czy krętej drodze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa ma dwa gary a yamaha cztery więc co dłużej pożyje jest oczywiste.Yamaha do motocylka nowego dawała jakiś pakiet turystyczny.Do divery można dać fajną szybę turystyczną kufry i jedziesz gdzie chcesz.Dla mnie wybór był by oczywisty.Kawa jest bardziej miejska honda za wolna.Z divery większa uciecha na prostej czy krętej drodze.

jesli typowo masz ochote na wyprawy to yamaha a jeśli zalezy ci na radości z jazdy z kawa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Hondy i Suzuki to troszeczke zbyt mało agresywny wyglad, a wizualizacja jest ważna szczególnie dla mojego plecaczka. Ten DL650 bardzo fajny, ale myśle że za mało jeszcze potrafie zeby jeździć taką maszyna szczególnie po bezdrożach. Na następny moto jak najbardziej, szczególnie jak już ktoś potrzebuje większych wyzwań. Ja dopiero zaczynam, a w dalszą podróż pojade może 2 razy w roku, moto bedzie głównie używane w mieście.

Dzieki za propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.