Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

06.09. Katowice - Chorzowska


coyote747

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze, że kolega w miare cały .)Okładziki z żywokostu i stłuczenie przejdzie.Szbkiego powrotu na moto.Pechowe coś to miejsce, ostatnio mnie z kolei na wjeżdzie do katowic jadąc chorzowską i mając zielone światłoprzed skrzyżowaniem z Grundmana to jest chyba, (jedno przed sokolską) kolo z ułańską fantazją wyjechał kombikiem, dzieliło mnie od niego parenaście metrów i dość szybko jechałem, zdążyłem tylko mocno zwolnić iwcelować za niego, i w tym też momencie wyjeżdża drugi z napisem bank krwi na sygnale którego nie słychać i niewidać.W każdym razie uważajcie na to miejsce bo te barierki znaczne ograniczają widoczność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a już w ogóle cudownym miejscem jest skręt w prawo na przejściu dla pieszych i na torach tramwajowych, to gdzie ludziki maszerują do tesko / Scc. Tam są jaja dopiero. Włączając się do ruchu moim zdaniem należy poczekać, aż pojazd przed nami włączy się do ruchu czym zwolni nam miejsce, aby przeskoczyć przejście i tory. Tam się zatrzymujemy i włączamy się do ruchu w prawoskręt na główną. Sory za mały Of top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo jest opcja. Jadąc z wełnowca na DTŚ-kę. Powiedzmy, że jedziemy spod kościoła na Wełnowcu w stronę Dębu. Skrzyżowanie, gdzie w lewo dajemy do Silesii i Chorzowskiej mijamy! Przelatujemy prosto! Jedziemy na Dąb. Kolejne światła dalej prosto tak, jakbyśmy chcieli wjechać na stadion. Jest zakręt w lewo, po czym długa prosta wzdłuż Wesołego Miasteczka doprowadza nas do "dużego skrzyżowania". W prawo mamy tałzen, ale dajemy prosto w stronę Boheńskiego. Na kolejnych światłach dajemy w prawo i za chwilę włączamy się bezpiecznie w DTŚ-kę. ----------Aha jeszcze jedno. Do kolegi TNT: jak tam ci się coś urwało, co można pospawać, to Ci zrobię za free ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.