Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Obraz Hdmi Na Component


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem przed wymiana dekokodera hd na taki z nagrywaniem.stary dekoder mial wyjscie obrazu na componencie. przez kabel component (oraz przejsciowke component --> VGA) podlaczam dekoder do projektora (projektor ma wejscie component poprzez wtyk VGA).Nowy dekoder ma tylko wyjscie obrazu przez hdmi (jest jeszcze euro ale to nie wchodzi w gre).moje pytanie brzmi:czy istnieja przejsciowki z hdmi na vga. wiem ze sa przejsciowki hdmi na dvi oraz dvi na vga.sporo tych przejsciowek i wielka niewiadoma czy to bedzie dzialac.czy component to sygnal cyfrowy zeby mozna bylo zwyklym kablem podlaczyc pod hdmi?ps. wiem ze sa urzadzenia przekladajace vga na hdmi ale ja chce odwrotnie to podlaczyc hdmi na vga (component).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Component video - analogowy sygnał wideo dzielony na dwa lub więcej składowych i transmitowany po niezależnych kablach w celu zmniejszenia wpływu zakłóceń zewnętrznych.HDMI - jest cyfrowym interfejsem dla sygnału audio/wideo zdolnym przesyłać pełen strumień danych bez kompresji No troche sie wykasisz . Jezeli planujesz nawet Hdmi -> DVi -> VGA nie zadziala CI ( przynajmniej mi nie dziala )jezeli chcesz HDMI->VGA to jedyne co znam to HD Fury 2 z HDCP ! sorx ze kop[ia z googla ale na allegro nie widze Tutaj masz taki kabel , ale uwazaj bo sprzedawca zastrzegl ze moze nie dzialac ( ale odkrycie ) http://www.allegro.pl/item860976671_hdmi_v...el.html#galleryWiecej poki co nie moge Ci pomoc Szkoda ze w rzutniku masz VGA . Stracisz strasznie an jakosci gdy przywalisz HDMI . Ile wyciagnie Twoj rzutnik ? 1024x768 ? Scart da Ci - > (EURO) - maksymalna rozdzielczość 576i (zazwyczaj 720x576px )Mysle ze nie wiele zyskasz a kasy wyrzucisz w cholere . Napisz co to za rzutnik i dekoder moze cos da sie pokminic pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.