Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Karta Graficzna - Jakies Sugestie ?


giemul

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuje panowie za odzew Kupiłem tą kartę ale bez OC ( i tak nie kręcę ) , za 677zł . Z OC wołają 100 zł więcej w tym akurat sklepie internetowym . Myślę , że cena dobra . Normalnie w sklepach widziałem je po 920 zł , ciekawe maja chłopaki marże .ps. Ciekawe czy jak wyjdzie Diablo III , czy będę musiał ją już wymieniać ps2 .Więc Radeon X1950 PRO 512MB jest do sprzedania zaraz jak dostanę tamtą kartę ( 4-5- dni ). Cena 180 zł . Nie kręcony nigdy !!! Na PCI .http://img269.imageshack.us/img269/4377/radekx.jpg http://img269.imageshack.us/img269/radekx.jpg/1/w800.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem pomysl o konsoli. Z tego co wiem Diablo 3 ma wyjsc tez na Xbox 360.Kupujesz jeden sprzet i nie martwisz sie o wymagania. Ja kupilem iksa jak wchodzilo GTA4. W sumie kupilem okazyjnie i po znudzeniu sie gra mialem go sprzedac. Zostawilem go i mimo w miare dobrego sprzetu PC gram tylko na iksie. Konsola jest poprostu bardziej wygodna a poza tym pracujac 8h przed komputerem nie chce mi sie w domu do niego siadac i grac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jestem za bardzo "zakonsolowany" ,ale z tego co wiem to lekko ciężko by było uzyskać takie parametry sprzętowe na konsolach jakie daje dobrze skrojony blaszak . Mam średnie ( amatorskie) pojęcie o grafice komputerowej ale chciałbym widzieć taką konsolę która daje takie możliwości graficzne jakie daje dobrze skrojony i na czasie blaszak ( pomijam kaskę bo Dżentelmeni o kasie nie rozmawiają ) . Jakie są parametry najnowszych pudeł ( konsol ) porównując do blaszaków ? Cienizna ! ps.Żeby nie było zaś larma !! Nie jestem żadnym fanem PCtóff . Wychowałem się na Atari i Commodore , a wzorem dla mnie była zawsze Amiga ,ale czasy się zmieniły , mamy co mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giemul- jak chcesz mega konsole to kup PS3 - to konsola sony. Nie wierze ze masz lepszy komp od PS3 Co do xboxa to wychodzi na niego wiecej gier a poza tym nie musisz sie martwic:-czy mi pojdzie-czy sterownik dobre- konflikty sprzetowe-ze jak dzieciak siadze pograc to cos ci w systemie skopie albo virow nawpuszcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do gier tylko konsola, nie ma sensu inwestować dużej kapuchy w pecetano chyba że przeznaczenie ma być również innePS3 = 1300 + laptok 1500 = 2800 PLN czyli wypasiony komp, który za rok już będzie co najwyżej przeciętny
Laptok za 1500 zl to nie będzie zbyt rewelacyjny. No chyba ,że ma on służyć tylko do przeglądania tego forum ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poebało Ci się kosma, nie ten temat ;) komp i szycie nie idą raczej w parzeCo do tematu, wie ktoś gdzie można w okolicy kupić nówkę przerobionego x-a 360 z twardym ? w przystępnej cenie.Jakiś dłuższy czas temu na allegro widziałem aukcje sklepową gdzie koleś z sosnowca miał dość tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup normalnego w sklepie . przerobka to juz teraz pikus. slyszalem ze nawet nie rozbieraja go. poza tym sa programy ktore skanuja plyte "po bicie" tak dokladnie ze konsola nie rozpoznaje czy to legal czy pirat.wiecej musisz w necie poczytac bo osobiscie nie mam przerobionego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie presadzalbym. Xbox 360 nie jest taki wypasny jak piszesz. Producenci gier nawet nie tworza gier HD na iksa bo wiedza ze tego nie uciagnie. Gry HD to raczej na PS3.
no może mnie poniosło ale chodzi mi o to chyba obraz będzie lepszej jakości niż na kompieI xbox360 jak i PS3 mają swoje wady i zalety wystarczy poczytać na forach na ten temat.Na stronie xboxa wyczytałem ze jest promocja w sklepach koszt xboxa360 elite z 120GB twardym to 1099złpozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też chciałem wrzucić słówko na temat parametrów Wiadomo, że komp potrzebuje więcej RAM'u, lepszego procka itd. ponieważ na czymś system operacyjny musi stać, jakoś trzeba instalować te gry i aplikacje itd.Konsola natomiast po prostu odtwarza (w uproszczeniu oczywiście, najnowsze konsole już zapisują niektóre dane w pamięciach) gry i tyle.Zresztą kto widział gry na PS2 (przypominam - 299 Mhz !!) wie jak to działa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tak i nie. Dobra grafika w piecu przebije iksa. Co do PS3 to jeszcze dlugo nie.
GTX285 ciagna fullHD z AAx4 i AFx16 w 100klatkach wiec PS3 raczej tez nie ma co szukac przypominam CI ze mozliwosc zrobienia SLi lub crossfire'a i do tego cos co zwie sie triplehead2go oraz rozsadna platforma detronizuja ps3 . nie ma szans ps'ka wyswietlic i obroic obrazu w rozdzialce 5040x1050 i wyrzucic go w zadowalajacej ilosci klatek . Konsole to piekna sprawa ale nie sa juz tak dobre jak byly pare lat temu . Poczekajmy na nowa technologie i wsadzenie nowych chipsetow oraz prockow do konsol wtedy beda mogly rywalizowac . Kompy zawsze doganiaja po czasie konsole bo mozliwosc ich rozbudowy jest bardzo duza , a konsole kupujesz i stoi nic w niej nie wymienisz ( chociaz kiedys dolutowywali dodatkowe ramy do x 1 ale to dawno bylo ) I pisze to ja fanatyk konsolowy ehhh swiat sie zmienia pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTX285 ciagna fullHD z AAx4 i AFx16 w 100klatkach wiec PS3 raczej tez nie ma co szukac przypominam CI ze mozliwosc zrobienia SLi lub crossfire'a i do tego cos co zwie sie triplehead2go oraz rozsadna platforma detronizuja ps3 . nie ma szans ps'ka wyswietlic i obroic obrazu w rozdzialce 5040x1050 i wyrzucic go w zadowalajacej ilosci klatek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.