Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Banki Lokaty Itp


re5pect

Rekomendowane odpowiedzi

witamczy wie ktoś gdzie opłaca się najbardziej ulokować pieniądze? chodzi mi o jakąś lokatę z wysokim procentem. ja się na tym nie znam a może ktoś z was interesuje się tym lub pracuje w banku? kwota nie jest duża ale w domu nie chce trzymać pieniędzy. dzięki
przyjmę i zagospodaruję każdą kwotę ;)rzetelnie i uczciwienie ma sprawy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy od tego na jak długo i ile masz na inwestycję ;) lokata w bankach nie zawsze jest aż tak opłacalna, przykładowo, masz 2000 zł i dajesz to na lokatę, i ile wyciągasz po 3 latach trzymania tego w banku ? wolał bym za tą kasę kupić monety okazyjne, na jakąś złotą by starczyło, do tego jeszcze troszkę srebrnych, poleżą 3 lata i troszkę podrożeją może nawet lepiej na tym wyjdziesz niż w banku. A jak masz sporo więcej to ziemia - najpewniejsza i najlepsza inwestycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki zysk z tęgo będe mieć np po roku?? jakie gwarantujesz oprocentowanie?
o zysku i oprocentowaniu nic nie mówiłem ;)jak masz więcej czasu się bawić no to giełda oczywiście, ale jak wspomniałem trzeba mieć czas żeby tego pilnować, ale trochę € można z tego wyciągnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, z monetami wszystko fajnie tylko czy znajdziesz pozniej kupca na nie. A jesli znajdziesz to ile czasu Ci to zajmie 2-3 monety ktos kupi, a reszta ??Ja mam lokate w polbanku - % zmienny obecnie 6 % na rok, 0 zl za prowadzenie, wplata i wyplata kiedy chcesz bez utraty % kapitalizacja miesieczna, kazda zł pracuje za kazdy dzien osobno. Jedynie wyplata czy przelew kosztuje 4 zl. Bez minimalnych srodkow.Jaka kasa z tego jest ?? smieszna ale przynajmniej nie stracisz na inflacji. Wkladasz 1000 zł na rok to masz z tego uwaga .... 48 zł czyli miesiecznie całe 4 zł Najlepiej jak wyzej napisane ZIEMIA i NIERUCHOMOSCI ... tylko majac tyle kasy wolalbym jakas dzialalnosc otworzyc.Gielda- raz sie uda a raz nie , trzeba naprawde w tym siedziec zeby powaznie o tym myslec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponowała zobaczyć na oferte lokat BOŚ Banku lub Dominenta Goły a propo monet to jest wielu kolekcjonerów w Rybniku więc nie widze problemu ze sprzedarzą monet, ale trzeba poczekać pare lat, żeby wartośc monet wzrosła, a nie chce mi się wiezyć że autor tematu chce tak długo czekać.W giełde sie nie baw jeśli w niej nie siedzisz i nie masz pojecia o tym, bo wiecej stracisz niz byś miał zyskać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, fajnie tylko kto "przewidzi" kursy ?? A jak bedzie tak jak z dolarem ? Probowalas kiedys sprzedac jakas monete ??? Tez zalezy co kupisz i za ile. Bo jak np. zbieram okazyjne 2 zl to sprzedac je moge niewiele drozej, poza tym musza byc w menniczym stanie itp. Co innego jak wypuszczaja serie niewielu monet to predzej, ale tez trzeba sie nabiegac zeby je kupic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.