Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Konkurs Na Motocykl Miesiaca I Kalendarz 2011


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

Kosma jeżeli potrzebujesz pomocy przy edycji kalendarza 2011 to mogę ją zaoferowac. Tzn opracowanie graficzne, wykonanie w drukarni, zdjęcia itp.Tak więc jeżeli będziesz już na etapie przygotowań to możemy się spotkac i obgadac temat.
Bede pamietal i sie przypomne. szczegolnie jesli chodzi o przeskladanie tego w photoshopie i zapisanie w cmyku sam tez nie jestem grafikiem a jednak jakos sie udalo i choc moze nie jest to kalendarz pirelli to i tak jestem szczesliwy ze udalo sie go zrobic a nie skonczylo sie na czczej gadce jak wczesniej
ja to mogę zdjęcia marchewki podesłac
No na to licze koniecznie w pelnym rynsztunku na rumaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha. koles , smieszny jestes. Tu potrzeba fachowej pomocy a nie obrobek dzieciaka który MA programy (bo ja tez mam picasse, photoshopa itd). Zdjecia moto z narysowanym serduszkiem albo beznadziejnie obrobione, byle tylko cos zrobic mysle ze jest zbedna. Fachowiec jakis by sie przydal - ktos kto sie zajmuje tym na codzien lub profesjonalnie.A ty sie angazujesz chocbys miss polonia mial wybierac.
kosma pisał ze szuka kogos kto moze i chce mu pomóc... wiec sie zgłosiłem zapytał jakie mam programy to mu odpisałem...ajak masz jakis problem to na pw pisz a nie osmieszasz na cale forum...atw. skąd wiesz ze moje obróbki musza byc beznadziejne (moze to tylko twoje??) a jak sie za cos biore to nie robie tego na odpier.ol sie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, moja aktywnosc na forum ograniczala sie do czytania postow, wiec moze czas to zmienic. Pracowalem dla agencji reklamowych przez pewnien czas, materialy do druku tez sie przygotowywalo. Teraz zmienilem zajecie, ale powinienem byc w stanie Wam pomoc. Proof'a zrobimy jak trzeba bedzie ;)Kosma, pisz na priv jak cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może coś takiego "Motocykl miesiąca". Pomysł sprawdzony na kilku innych forach gdzie użytkownicy wstawiają swoje zdjęcia. Nie koniecznie muszą one posłużyć do stworzenia kalendarza, może to być po prostu zwykła zabawa. 1. Zdjęcia umieszczamy w temacie "Motocykl miesiąca - styczeń" od pierwszego dnia kalendarzowego.2. Każdy użytkownik może wstawić maksymalnie 3 zdjęcia.3. Każdy użytkownik może oddać po jednym głosie na 3 zdjęcia.4. Zsumowane wyniki ostatniego dnia miesiąca umieszczane są w temacie "Motocykl miesiąca", który nie służy do dyskusji a jedynie jest czysto informacyjny. 5. W wynikach umieszczamy pierwszą "trójkę" zdjęć, które uzyskały najwięcej punktów.6. Możliwe jest głosowanie z końcem roku kalendarzowego na "Motocykl roku".Można umieścić zdjęcie oczywiście motocykla, artystyczne wizje części w makrach itp, co Wam do głowy przyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł jest extra z chęcią pomogę tzn. od strony informatycznej jest wiele chetnych wiec jesli by jakims cudem wszyscy zrezygnowali to ja sie pisze na rezerwe. Po produkcji kalendarza moge robic za kuriera i porozwozic po jakis okolicznych dla mnie serwisach/salonach. Jestem z Gliwic tak wiec: m.in Gliwice, Zabrze, Katowice, Rybnik, itd. Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

sorki ze troche na ten temat (bo myslalem o 2010) ale tak w przypływie weny tworczej sobie pomyslalem, ze :- mozna by zamiast białego tła pod miesiace tez wrzucic zdjecie lub tez zamiast szaych kratak dac fotke ala znak wodny (taka blada widoczna tylko w kratkach)- moze podrrzuce pomysl na okladke tak zeby bylo sprawiedliwie i kazdy mogl znalesc w niej cos swojego (z zalozenia 4 wieksze foty mialy sie odnosic do lato jesień zima, a logo troche kiepsko wyszlo bo strasznie mala rozdzielczosc mialem forumowego logo, ale to w koncu w ramach prezentaji ideii)http://picasaweb.google.com/lh/photo/sMgsE...feat=directlinksorki ale nie chcialo mi wrzucic nie wiem czemuPS jak bedze miał chwilke postaram sie pokazac o co mi chodzi z pierwszym pomysłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

m-a-g-i-k a ja uwazam, ze troche przesadziles z tymi fotkami... dla mnie to jest kompletnie nieczytelne , moze miales dobry plan, ale zle wykonanie, no nie wiem - do mnie Twoja propozycja nie przemawia, bez urazy ;/osobiscie uwazam, ze w takiej formie, w jakiej jest kalendarz w tej chwili - to naprawde moze pozostac - jest przynajmniej czytelny i estetyczny. Wszystko wykonane ze smakiem - tak powinno byc (choc wiadomo - o gustach sie nie dyskutuje...),pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co nie calkiem ale blisko Spoko to tylko byla propozycja wiez ze nie do konca ale wykorzystalem to co bylo pod reka i robione to bylo na szybko wiec
Też zrobiłam na szybko, tylko jako prezentacje pomysłu. Zamiast motocykli samych oczywiście byłaby kompilacja zdjęć, ale jeśli to nie to o co Ci chodziło to opisz a może da się zrobić i zaprezentować ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o to o to tyle ze logo mialem strasznie kijowej jakosci bo 150pixeli takze jak ciezko bylo w tym potem zdjecia dobrej jakosci umiescic bo przy powiekszaniu sie to wszystko okropnie porozłazilono o cos jak to mi chodzilo LINKPS masz moze logo w lepszej rozdzielczosciPS2 pare innych, ale podobnych pomysłow:- wersja 1-wersja 2-wersja 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no o to o to tyle ze logo mialem strasznie kijowej jakosci bo 150pixeli takze jak ciezko bylo w tym potem zdjecia dobrej jakosci umiescic bo przy powiekszaniu sie to wszystko okropnie porozłazilono o cos jak to mi chodzilo LINKPS masz moze logo w lepszej rozdzielczosciPS2 pare innych, ale podobnych pomysłow:- wersja 1-wersja 2-wersja 3
Zdecydowanie wersja pierwsza :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.