Skocz do zawartości
Forum Śląskich Motocyklistów

Konkurs Na Motocykl Miesiaca I Kalendarz 2011


kosma

Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie,Jak juz pisalem wczesniej zeby w przyszlym roku wrocic do kalendarza i nie robic wszystkiego na hop siup trzeba by teraz zaczac.W zwiazku z tym:- trzeba ustalic regulamin konkursu- trzeba ustalic czy ktos bedzie w stanie mi pomoc - trzeba ustalic ile zdjec przesylamy i jaka bedzie forma konkursui wiele innych rzeczy o ktorych jeszcze ja ani nikt inny nie wie bo pewnie wyjda w praniu.tak jak zeszta w tym roku gdzie kilka razy siekiera zawisla nad kalendarzem ;] ale mimo wszytsko sie udalo.Dlatego mile widziane wszystkie Wasze pomysly w postaci kompletnych punktow regulaminu itp itd.Co miesiac tez najlepsze trzy zdjecia beda nagradzane jak mi sie cos przypomni to bede dopisywal ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luzikja moge pomóc moim jedynym obowiazkiem jest szkola wiec nie mam za duzo roboty.... kwalifikuje sie?
zdecydowanie sie kwalifikujesz. powiedz tylko jakimi aspektami mozesz sie zajac.np. czy poslugujesz sie fotoszopami corelami czy moze informatyk czy co innego
hmm... * kazdy po 2,góra 3 zdjecia
to jest dobry pomysl.nie wiadomo tez jaka bedzie frekwencja wiec chyba 3 zdjecia od jednej osoby to max.PS.prosze w tym watku bez offtopa bo potem ciezko bedzie pomysly pozbierac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że 3 zdjecia to max.Co do zdjeć to nei koniecznie zdjęcia samych motocykli, kierowca też jak najbardziej, nie koniecznie cały zakaskowany tylko, żeby zdjecie było związane z tematem.A jakiej pomocy konkretnie szukasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co? znajdzie sie jakas dobra duszyczka zeby mi pomoc w kolejnej edycji ?
tzn. jeśli chodzi o wykonanie fotografii/aktów do tej edycji adult to wchodzę w ciemno ;)ale podejrzewam że będę miał dużą konkurencję wśród fotografików z tego forum BTWodebrałem kalendarz kilka dni temu - jest superextra, zrobił na mnie wrażenie już kiedy obejrzałem go w postaci elektronicznej - ale dopiero w wersji papierowej widać że wykonany jest piękniekosma zawstydził turbodymomana - gratulacjonydzięki za twoje poświęcenie - i super że kasa idzie na szczytny celpodoba mi się też koment i greety na okładce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

* każdy może dać 3 zdjęcia max* na każdym musi byc motocykl -na zdjęciu prócz motocykla może znajdować się kierowca (nie czarujmy się, ale takie zdjęcia mają urok a jeszcze jeśli będzie to kobitka..a chyba pojawiło się takie zdjęcie na kalendarzu no i jak dla mnie bezkonkurencyjne) - zdjęcie może być w plenerze, ale może być i w pomieszczeniu* zdjęcia muszą być robione w jak największej rozdzielczości, aby była dobra ich jakość (małe zdjęcia nie będą przyjmowane)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie sie kwalifikujesz. powiedz tylko jakimi aspektami mozesz sie zajac.np. czy poslugujesz sie fotoszopami corelami czy moze informatyk czy co innego
no wiec tak...mam na kompie: picassa 3 (edycja przeróbka obrobka i galerie zdjęć) dodfakowo mam cały pakiet nero gdzie oprocz przegrywania plyt jest też NERO PHOTOSHOP dodatkowo moge założyc maila tylko do odbierania zdjec i wogole zalatwiania spraw z kalendarzem a na koncu moge zalatwic jakies sklepy komisy serwisy moto do sprzedazy kalendarzy (nawet jesli ktos nie jest zalogowany na fśm to kalendarz moto moze go zainteresowac) co wiecej dodac nie wiem jak masz jakies pytania to uderzaj bez krempacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowy motocykl miesiąca.REGULAMIN KONKURSU1. Organizatorem konkursu jest .....2. Sponsorami konkursu są: ......3. Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs fotograficzny pod nazwą ?Forumowy Motocykl Miesiąca FŚM? 4. Uczestnikami konkursu są zarejestrowani forumowicze FŚM5. Celem wygrania konkursu forumowicz zobowiązany jest do przesłania na adres e-mailowy [email protected] zdjęć w terminie podanym w każdej edycji konkursu.6. Każdy forumowicz może przesłać do konkursu maksymalnie 3 zdjecia7. Zdjęcię może nadsyłać jego autor bądz własciciel moto znajdującego się na nim.8. Zdjęcie może przedstawiać także motocyklistkę lub motocyklistę 9. Wygrane zdjęcia mogą brać udział w konkursie tylko raz w roku.10. Zdjęcia mogą być każdej scenerii.11. Zdjęcia musza byc przesyłane w orginalnej rozdzielczości aparatu w najlepszej jakości.11a. Zdjęcia muszą być nadsyłane w formie plików cyfrowych JPG o nazwach (nazwauzytkownika)(numerzdjecia).JPG12. Każda osoba przesyłająca zdjęcie do konkursu akceptuje niniejszy regulamin, a także wyraża zgodę na publikację nadesłanych zdjęć w kalendarzu FŚM oraz na łamach forum FŚM.13. Uczestnikami konkursu nie mogą być osoby współpracujące z organizatorami i/lub członkowie ich najbliższej rodziny.14. Każda miesięczna edycja konkursu wyłoni 3 wygrane zdjęcia i ich autorzy otrzymaja nagrody.15. Wygrane zdjęcia w każdej edycji konkursu znajdą się w forumowym kalendarzu na kolejny rok.16. Zdjęcia w każdej edycji konkursu zostaną poddane głosowaniu.jak ktos widzi kolejne punkty to prosze dopisywac je w podobnej postaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje mi się że chodzi o wybieranie Motocykla Miesiąca spośród motocykli forumowiczów a nie losowo gdzieś uchwyconych na fotkach.
tez mi sie tak zdaje , gdybym chcial kalendarz tylko dlatego ze sa w nim motocykle to bym sobie kupil . Ten ma miec swoj forumowy charakter i zdjecia powinny pochodzic tylko z prywatnych galerii forumowiczow. kalendarz na 2010 ma to cos w sobie i zapewne zagosci u mnie nie tylko przez nastepny rok .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak...mam na kompie: picassa 3 (edycja przeróbka obrobka i galerie zdjęć) dodfakowo mam cały pakiet nero gdzie oprocz przegrywania plyt jest też NERO PHOTOSHOP dodatkowo moge założyc maila tylko do odbierania zdjec i wogole zalatwiania spraw z kalendarzem a na koncu moge zalatwic jakies sklepy komisy serwisy moto do sprzedazy kalendarzy (nawet jesli ktos nie jest zalogowany na fśm to kalendarz moto moze go zainteresowac) co wiecej dodac nie wiem jak masz jakies pytania to uderzaj bez krempacji
hahaha. koles , smieszny jestes. Tu potrzeba fachowej pomocy a nie obrobek dzieciaka który MA programy (bo ja tez mam picasse, photoshopa itd). Zdjecia moto z narysowanym serduszkiem albo beznadziejnie obrobione, byle tylko cos zrobic mysle ze jest zbedna. Fachowiec jakis by sie przydal - ktos kto sie zajmuje tym na codzien lub profesjonalnie.A ty sie angazujesz chocbys miss polonia mial wybierac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha. koles , smieszny jestes. Tu potrzeba fachowej pomocy a nie obrobek dzieciaka który MA programy (bo ja tez mam picasse, photoshopa itd). Zdjecia moto z narysowanym serduszkiem albo beznadziejnie obrobione, byle tylko cos zrobic mysle ze jest zbedna. Fachowiec jakis by sie przydal - ktos kto sie zajmuje tym na codzien lub profesjonalnie.A ty sie angazujesz chocbys miss polonia mial wybierac.
LOLPoskladalem sie ze smiechu - musisz mnie na piwko zaprosic kiedys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wchodząc na stronę akceptujesz regulamin i politykę prywatności.